Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen helyszínt ajánlanátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyszínt ajánlanátok erre az alkalomra?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már nagyon kívánjuk egymát, szeretnénk lefeküdni, de előszőr csak pettingelni, mindketten szüzek vagyunk. Nála nem jó, nálam sem mert messzebb lakok. Vsn valami ötletetek? Milyen alibit mondjon a szüleinek? Én 18, ő 15.


Köszönöm az értelmes válaszokat!:)


2018. jan. 7. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet bérelni lakást egy éjszakára vagy hétvégére. Alibi miért kell? Az nem elég, hogy a barátjával megy valahova?
2018. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Például kivehetnétek arra az egy éjszakára egy szobát egy igényesebb panzióban, és akkor biztosak lehettek benne, hogy senki sem fogja megzavarni egymás felfedezését :)
2018. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

Direkt erre kiadó lakások 2 órára 5500 Ft, sávosan emelkedve 12 órára 12500 Ft.

Oké diáknak ez sem olcsó, de egy mekis is már 1000 Ft nappal, 1200 Ft éjszaka.

2018. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...mekis órabér...
2018. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a buvohelykereső hogy működik? Úgy,mint ha apartmant vennék ki?
2018. jan. 7. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, lényegében az is, csak ez direkt rövidtávra kiadó.
2018. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem használtam, csak rákerestem neten a búvóhely szóra. Ha egy helynek megnézed az adatlapját, akkor látod, hogy csak regisztrált tagok látják a helyhez kapcsolatként megadott számot.

Nem olvastam bele üzletszabályzatukba, de kb. ennyi lehet:


Beregisztrálsz (szerintem ez ingyenes), keresel egy helyet, adatlapon levő számukat felhívod, mondod hogy mikor mennél. Ott pedig ugyanazt kapod, mint egy szállodában (kitakarítva minden, felhúzva tiszta ágynemű, törülközők, tusfürdő) és ugyanúgy is hagyod ott (spermafolt az ágyneműn rendeltetésszerű használat, amiért nem zavartatod magad).


A helyeket tudják értékelni a felhasználók, őket meg gondolom (a felhasználók által nem láthatóan) a helyek, így minél többet használta már valaki kulturáltan a szolgáltatásukat, annál szívesebben adják ki nekik az exkluzívabb helyeket is.

2018. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!