Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni segítség nélkül?

Figyelt kérdés
Ha izgatom a csiklóm az ujjammal akkor sem , és ujjazáskor sem. De egyszer a csiklómhoz tettem egy rezgő maszirózógépet és azzal sikerült. (Szüz vagyok)

2018. jún. 24. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Pasival próbáltad már?
2018. jún. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem probáltam.
2018. jún. 24. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel az ujjaddal sosem fogsz tudni olyan intenzív rezgő mozdulatokat produkálni, mint a masszírozógéppel, így valószínű, hogy csak a segédeszközökben bízhatsz. Vegyél egy vibrátort. Bár, ha hozzászokik a csiklód ezekhez a kütyükhöz, akkor jó eséllyel sosem fog sikerülni másként (szex közben sem). Inkább tarts néhány nap szünetet és akkor csináld, amikor már nagyon ki vagy rá éhezve. Lehet, hogy akkor sikerül segédeszköz nélkül is. :)
2018. jún. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Egy pasi szája hamar eljuttatna a csúcsra. Hány éves vagy?

2018. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!