Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak sötétben hajlandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak sötétben hajlandó szexelni a barátnőm? Ennyire szégyenlős?

Figyelt kérdés
Hogy vegyem rá világosban?
2018. jún. 23. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen,mondjuk én is inkább félhomályban szeretem,teljesen sötét azért ne legyen.
2018. jún. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, fél attól, hogy nem tartanád maximálisan vonzónak.


Vetkőztesd le lassan világosban, tereld el a figyelmét, izgasd fel jó alaposan!

Utána nem fog azzal foglalkozni, hogy világos van vagy sötét.

2018. jún. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Az én barátnőm is mindig csak sötétben volt hajlandó. Amikor világosban csináltuk be kellett csuknom a szemem és ez nem vicc, vagy troll. Ezzel a gátlásossággal csak az volt a baj, hogy sokat közülük rám is átragasztott. De én elfogattam így, mert szerettem
2018. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sötétben valamiért jobb. A sötétség eltakar, jobban el lehet lazulni miatta.

Volt már velem is, hogy világosban történtek a dolgok, de nagyon furcsa volt. Hiába a komoly kapcsolat nagyon kellemetlenül éreztem magam.

Sötétségben vagy félhomályban sokkal könnyebb.

2018. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt? Párommal már több mint 3 éve, eleinte nekem is csak sötétben vagy félhomályban ment, amikor még csak ismerkedtünk egymás testével (nekem ő volt az első), de a szüzességem már reggel, világosban veszítettem el. Azóta tök mindegy, hogy nappal vagy éjjel csináljuk, nem vagyok zavarban. Nekem az segített, hogy kértem, mondja el, mit érez, hogy tényleg kíván. Így utána, amikor közeledett felém nappal, tudtam, láttam és éreztem is, hogy vonzónak tart és le mertem vetkőzni. És a páromat is tudom nézni anélkül, hogy zavarba jönnék.


N

2018. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szégyenlős hanem te ennyire csúnya vagy!


Tudod van az a mondás,hogy olyan ronda ez a nő hogy csak sötétben vagy vödörrel a fején fenném meg,de fordítva is igaz....

2018. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!