Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Balaton Sound jegyekért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balaton Sound jegyekért tényleg sok lány hajlandó szexelni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Egy kis szex reményében tényleg sok pasi vesz Balaton Sound jegyet?
2018. jún. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Marhaság.
2018. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Példa nyilván erre is van, de alapvetően városi legenda.


Többre mész, ha a jegy árából inkabb piara hivogatod a csajokat. Nagyobb a megtérülése

2018. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

#3:

Akkor már célszerűbb egy prosti, ahol tiszták a tarifák és a szolgáltatások. Nem?

2018. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Azt írja az okoska, hogy egy prosti nem szexel gumi nélkül....

Hát nem fogyatékos pasi ilyen soundos ribikbe se dugdossa gumi nélkül, akiknek kötelező szűrővizsgálat sincs, és bármibe beleül. Normális férfiember meg gumival se... Ők mennek a barátnőjükkel, aki fizeti a saját jegyét, és este gumi nélkül pörög a farkadon.

2018. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jol nezel ki es szeremcsed is van, akkor van ra esely, de szerintem egy ilyen pasinak kar kidobni ennyi penzt egy dugasra, mert egy itallal meg egy kis florttel is bejut a bugyiba.
2018. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Erről én is hallottam már, hogy sound vagy Sziget jegyért történtek dolgok, egyszer azért kíváncsi lennék én is hogy valóban van e ilyen xD ha van erre olyan lány aki nyitott sziget jegyre akkor szóljon bátran:)
2018. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!