Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megengednétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek olyan vágyai vannak, amiket próbáltam teljesíteni, de nem ment. Swingerbe mentünk, mert ki akarta póbálni más nővel és azt, hogy én is legyek több férfival. Ezek otthon a hálóban izgalmas fantáziának tűntek, és engem is izgatott. Bele mentem a klub látogatásba. Izgalmas és izgató volt minden, de ott már nem tudtam elviselni, ahogy más férfiak simogattak. Végül csak egymással voltunk. A férjemen azóta látom a csalódottságot. De én ezt nem akarom. Arra gondoltam, hogy elengedem egyedül oda. Élje ki a vágyait és talán megnyugszik. 13 éve vagyunk együtt jóban rosszban és nagyon szeretjük egymást. Veszélyes ez szerintetek?

2018. jún. 22. 10:14
1 2
 11/13 Bence_ ***** válasza:

Ha ott léthez mint néző van kedved akkor kísérd el.

Együtt mentek és mindenki azt csinálja amihez kedve van.

2018. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez érdekes kérdés:

Végignéznéd a klubban ahogy a férjed más nővel van?

Mert ha ez neked nem gond, akkor menj te is vele és csináljon amit akar. Így kiéli magát, de a kezedről sem csapják le.

2018. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem a feleségem elenged ilyen helyekre, bár ő maga még csak fantáziál erről és nem tudtam meggyőzni, hogy velem jöjjön. Én viszont soha nem hagynám el Őt, és ha arra kérne, hogy többet ne menjek, úgy soha többé nem mennék.
2018. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!