Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti megengednétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek?

Figyelt kérdés
A férjemnek olyan vágyai vannak, amiket próbáltam teljesíteni, de nem ment. Swingerbe mentünk, mert ki akarta póbálni más nővel és azt, hogy én is legyek több férfival. Ezek otthon a hálóban izgalmas fantáziának tűntek, és engem is izgatott. Bele mentem a klub látogatásba. Izgalmas és izgató volt minden, de ott már nem tudtam elviselni, ahogy más férfiak simogattak. Végül csak egymással voltunk. A férjemen azóta látom a csalódottságot. De én ezt nem akarom. Arra gondoltam, hogy elengedem egyedül oda. Élje ki a vágyait és talán megnyugszik. 13 éve vagyunk együtt jóban rosszban és nagyon szeretjük egymást. Veszélyes ez szerintetek?

2018. jún. 22. 10:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Én megengedtem neki de nem jöt visza
2018. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

bátortalan vagy. gyáva és önbizalomhiányos.


de ez ilyen, CSAK IDŐ KELL. viszont!! Ne -csak- miatta csináld, hanem magad miatt. Adj időt magadnak, és cselekedj belátásod szerint. Idővel lehet leküzdöd a gátlásaid, és képes leszel megélni a női szexualitás ezen formáját, azonban ha nem izgat, hogy dugatod magad más pasikkal akkor sosem fogod élvezni.

Beszélj vele, és mond el neki, hogy mit éreztél, próbáld vele megértetni és elfogadtatni azt amit átéltél, és legyél őszinte a jövővel kapcsolatban.


Az, hogy egyedül elengedd. Nos az egy más tészta. Nyilván ő nem monogám, ezért is hozta fel ezeket a dolgokat.. ha elég erősnek érzed a bizalmat kettőtök közt, és biztos vagy magadban is azt illetően, hogy később nem fogsz rá féltékenykedni emiatt akkor persze, had menjen, azonban ha kételkedsz benne és magadban is egyaránt akkor ebből probléma lesz a későbbiekben. Dönts belátásod szerint, te vagy az az ember aki legjobban ismeri saját magad!

2018. jún. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Én a helyedben első alkalommal csak nézelődtem volna. Ez a férjed vágya volt, nem a tiéd, ismerkedni kell egy ilyen helyzettel.


Ha nem vágysz rá csak a férjed miatt ne menj,Ő pedig értse meg,hogy ezt a vágyát nem tudod/akarod/kívánod teljesíteni.

2018. jún. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%

Nézd párodnak meg kell érteni hogy ez a te erkölcsödnek ,lelkednek ,gyomrodnak nem jön be!

Már az nagy szó h el mentél vele és megpróbáltad és nem cuccoltál!!

Nézd ha maximálisan megbízól benne akkor engedd de ha félsz hogy egy másik nő elveszi tőled akkor beszéld. Meg vele és vagy nem fog menni és örökre vágyom fog rá vagy szépen elváltok és éli az életét

24N

2018. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Ennek már semmi köze egy normális kapcsolathoz. A férjed csak a saját állati ösztönetit akarja kiélni, ehhez te ezköz vagy neki, hiszen téged akar dugatni másokkal, veled, a te érzéseiddel nem törődik.

Ennek a kapcsolatnak vége.

És igenis vannak fantáziák és vágyak amelyek addig lesznek erotikusak, izgatóak amig ki nem éli őket az ember.

2018. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem keressetek egy csinos kis kommunát, aztán majd ellesztek... Szerintem ez az egész nem normális dolog.
2018. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem jól csináltátok, túl hamar mentetek a mélybe. Nem mondom, a Swinger jó választás, de csakis olyan helyen ahol sok a kezdő és főleg csak párok vannak (igaz nem szingli estén mentetek? Mert az nagyon le tudja lombozni a kedvet)


Az első alkalom mindig csak "mindent a szemnek, semmit a kéznek" felállással kell kezdeni. Nagyon nagy lépés fantáziából teljes dugásig elmenni, még annak a félnek is, aki jobban akarja.

Én is gerjedek a fantáziára és jó is, de mikor életemben elsőnek láttam, hogy feleségemet más is megfogja, meg ő is megérint más férfit, azért megkérdőjeleztem a dolgokat. Kellett 3-4 látogatás, mire kitisztultak nálunk az elvárások. Nagyon nagyon nagyon merész első látogatással már ilyeneket csinálni.

És alap, hogy előtte leszögezitek mi szabad és mi nem, és tartjátok a szabályokat.

2018. jún. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Elso dolog h masnap at beszelitek a dolgot

Elmondod mi tetszet mi nem hogy erezted magad

Ha ez nem tortent meg akkor itt az ideje !!!

Az a baj h a legtobb ilyen dolog pont az oszinte kommunikacion bukik el.

Ha amugy tetszett a hely es nem zavar h a parod massal kefel akkor kiserd el. Max nezed kozben vagy beszelgetsz masokkal ...

Egy swingerben semmi nem kotelezo!


De a legfontosabb hogy beszeljetek rola elore es utana is

Oszinten !!!!

2018. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha az én pasim lenne már repült volna
2018. jún. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat. Reagálnák:

#4- megbízom benne, az nem olyan helynek tűnik, ahol elveszik az ember párját. Egy szerető pl. nem férne bele....

#5- nem így van

#7- "csak pároknak" napon voltunk, de legalább négy páros próbálkozott be, miközben szeretkeztünk.

#8- átbeszéltük, ezért jutott ez eszembe.

#9- szeretjük egymást.

2018. jún. 22. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!