Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti megengednétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megengednétek a párotoknak (akár feltételhez kötve) hogy néha mással is szexeljen rajtatok kívül?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 22. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem!!!! Ha megengedném, nem szeretném, igy nem lenne értelme a kapcsolatunknak.
2018. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem az akkor már nem számítana kapcsolatnak. Nekem olyan férfira van szükségem, akivel kielégítjük mindketten a másiknak a vágyait. Legyen szó szeretetről, szexről akármiről. Ne akarjon mással szexelni, én sem teszem. Meg sem engedném neki. Ha szóba hozná, mehetne a francba. Az ilyen nekem nem férfi, akárki akármit mond. 21N
2018. ápr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Egyelőre nem akarok zárt kapcsolatban élni, így a páromtól sem várom el ezt a fajta hűséget. Természetesen felelősséggel. Én pl nem tudnék idegenekkel lefeküdni, ha valakivel szeretkeztem is a kapcsolatunk alatt, az mindig ismerős volt, nem olcsó egyéjszakások.


20/L

2018. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"Ha szóba hozná, mehetne a francba." - Szóval nálad vannak ilyen noGO zónák az agyadban, ahova ha véletlenül betéved valaki és meg mer kérdezni valami olyat ami nem tetszik, akkor mehet a francba. Hát szerintem meg az ilyen lány mehet a francba, mert azért van a szám, a magyar nyelv, neki meg a füle, értelmező képessége, hogy megkérdezzem amit akarok és ő tudjon normálisan válaszolni.


Egy olyan kapcsolat, ahol vannak ilyen szürke területek, amiről még beszélni, sőt még csak szóba hozni sem lehet, az minden csak nem őszinte kapcsolat. Ha te szeretsz hazugságban élni, akkor gratulálok hozzá, de szerintem ez nem egészséges.

2018. ápr. 22. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez így nem párkapcsolat lenne.Azért vagyunk párkapcsolatban, hogy csak! egymással szexeljünk és ne a fél világgal.Nem tudnék hozzáérni, ha 5 órával, 1 héttel előtte más nő nemi szervéből kihúzott nyelvével akarna felém közelíteni.Undorító.A mosás meg édeskevés, a tudatot nem mossa ki a víz.
2018. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! #2 vagyok. Ezt nem erre értettem! Mi mindent megbeszélünk, ez a normális kapcsolat! Én ezt a kijelentésemet arra értettem, hogy ha ilyet szóba hozna, hogy amíg velem van kapcsolatban addig ő mással IS akarna szexelni, akkor mehetne a francba. Amíg velem van, ne akarjon más nőt. Nem ezért vagyunk együtt. Én sem mondom a páromnak, hogy jaj de leszopnám azt a pasit, vagy de jó lenne ha megdugna. Ilyet párkapcsolatban ne mondon nekem a pasi.
2018. ápr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Harom kriterium van

1. Csak gumaival szexelhetne massal...

2. Haza nem hozhatja egy partneret sem

3. Pontosan ugyan annyi szabadsag jar akkor nekem is

2018. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!