Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől változhat így meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat így meg egy férfi? Mit tehet egy nő ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel a kapcsolatunk elején mindennap együtt voltunk. Majd az évek folyamán az együttléteink száma jócskán lecsökkent. Az én libidóm, súlyom nem változott a gyerekek után sem. A baba alszik, kezdeményező vagyok, próbálom nappal is hangolni az estékre, mégis valami nem kerek. Ha én nem kezdeményezek, akkor felőle eltelhet két hét is. Ha rákérdezek, azt válaszolja, hogy arra vár, hogy én próbalkozzak. Nekem is jól esne, ha érezném, hogy kíván néha. De ez sokkal ritkább. Azért furcsa, mert az elején nem így volt.

8 órát dolgozik, közepes fizikai munkát, itthon én megcsinálok mindent, időmből kitelik, babázok. Éjszaka is én kelek, hagyom aludni. Mégis sokszor fáradt, életmódváltasra nem nagyon törekszik.

Azt mondja, ha akarok valamit, másszak rá. De ez olyan, mintha csak én kívánnám.


Fogadjam el, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire megváltozott az igénye? Sokat beszélgettünk már erről, azt mondja, lenyugodott, már csak sokadrangú dolog neki a szex.


A kérdésem az lenne, hogy létezik, hogy egy férfinék/nőnél így megvaltozzanak az igények, ha már megvan a család? Mit tehetnék én még, ha nekem ez így nagyon nem jó?


2018. jún. 21. 10:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

5-ös, nem én húztalak le, számomra hasznosak a válaszaid.

Én sem arra vágyok, hogy mindig bika legyen, de heti egyszer, amikor kipihent, jól esne, ha legalább eszébe jutna.

Sajnos nekem nem csökkent a libidóm se a terhesség alatt, se utána, a fáradtság sem tudta elvenni a kedvem. Pedig hosszú ideig sokat éjszakáztam a baba miatt, sőt még mindig kelek, mert 16 hónapos, de cicizik.

Mit meg nem adnék, ha csak egy kicsit eltűnne az én vágyam is....

2018. jún. 21. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!