Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Változhat-e a barátom hozzááll...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat-e a barátom hozzáállása az orális szexet illetően?

Figyelt kérdés
Ő kéri hogy elégítsem ki és meg is teszem. Utalt rá, hogy nem szereti ezt megtenni a nőknek, ezért nem is kértem tőle. Ha kérném lehet megtenné, csak közben nem akarom, hogy undorodjon tőlem, mert így van, undorodik a dologtól. Megértem, hogy így érez, csak kellemetlen. Én nem elégülök ki és ez így számomra rossz, de azt sem akarom, hogy neki legyen rossz.

2017. ápr. 24. 16:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

En is undorodtam tolle , de csinaltam a kedveert aztan megszerettem es ha kell 1 oraig nyalnam neki anyira beindit engem is szoval tanacsolom h ulj ra a szajara :))

F22

2017. ápr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el ha ő erre nem képes. te megteszed és ő nem?! csúnya dolog.

nekem is volt már ilyen barátom, akit én kényeztettem, de ő nemvolt hajlandó.. meguntam és kidobtam..hiába szerettem ha szar volt minden.. és csak gyűlt a feszültség mert nem élveztem el soha...

jól gondold meg, meddig maradsz egy ilyen kapcsolatban.

19L

2017. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha fordítva tennéd fel a kérdést, akkor jönne a sok válasz, hogy "ne erőltesd", "fogadd el így", stb.
2017. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A párod önző. Ne szopd amíg nem nyal
2017. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy olyat csináljon, amit utál. Csak rosszul esik ,hogy nem akar engem és valahogy visszataszítónak tartja a női nemi szervet. Hozzáérni hozzá ér persze, de azt se szívesen teszi.
2017. ápr. 24. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:
hogy lehet a nyalást utálni? valami büntetés kellene a pasidnak :) Gyere hozzám, és szeretek nyalni :P
2017. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már olyan nőm akit nem szívesen nyaltam mert elég erős "illata" volt.És nem azért mert nem volt tiszta.

Gondolom nálatok nem erről van szó.De azért puhatolózhatsz,hogy másoknál,hogy volt ezzel a kérdéssel.

F40+

2017. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kezdő még a pasi. Egy-két alkalommal tegye meg a kedvedért, és ha nem jön meg a kedve, akkor erősen homoszexuális hajlamai vannak.

De most őszintén, lányok, nektek milyen volt az első szopás? Én majdnem elhánytam magam. De most már szeretem.

Amúgy a nők nagy része csak csiklónál tud elmenni, és ha a férfi nem nyal, nem lesz női orgazmus. Ha őt ez nem zavarja, és ő meg elélvez szex közben, én azért a személyiségét is megkérdőjelezném. Egy normális férfit erősen zavarja, ha a nőnek nincs orgazmusa szex közben. Én már csak ezért is elgondolkodnék a kapcsolat jövőjén. Szerintem nem szeret eléggé. Vagy egy önző disznó. Vagy mindkettő.

2017. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
barátod valójában homokos, sajnálom hogy így kell meg tudnod
2017. ápr. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem, de lett egy olyan barátnőm, aki imádta, és kérte is, a második után pedig megszerettem. Imádom mikor számra ül, ő is.
2017. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!