Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban "adottság" ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban "adottság" ha valaki nagyon nedves (edik)?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 22. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Adottság, hormonok, menstruációs ciklus, életkor kérdése.
2017. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Iszonyú izgató.
2017. ápr. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális egy nőnél a klimaxig
2017. ápr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adottsag is. En nagyon nedvesedos tipus vagyok, de volt egy parom, akivel kb hordo szamra kellett vennunk a sikositot.. egyszeruen o nem tudta kihozni sehogysem belolem. Gondolom a kemia nem mukodott, vagy nem tudom miert van ez
2017. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem csaj vagyok, de annyira tud folyni a farkam hogy az hihetetlen, verem és vastagon az egész kezem olyan, akkora mennyiségű elovaladek Jon. Volt hogy sokáig nem vettem ki, magamhoz nem nyúltam, akkor is azt vettem észre hogy folyik.
2017. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

Imádnivaló! Nem kell üdítőt bekészíteni a szexhez, mert van mit beszürcsölni két nyelvcsapás között! ^^ Nincs is finomabb a szerelmed ízénél!


29/F

2017. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 laszlo racz ***** válasza:
Az nagyon jo ha ojan nedves örületül kivanja hogy dugjad.
2017. ápr. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!