Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mélytorkozás tanulható vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mélytorkozás tanulható vagy adottság?

Figyelt kérdés
Ha szeretném hozzászoktatni magam, vagy megtanulni, akkor ez sikerülhet? Hogyan?
2015. nov. 27. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Gyakorolni kell.
2015. nov. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Eddig mik voltak a tapasztalataid?

Torokra ment és öklendeztél vagy csak a szájpadlásodat szorítottad a makkra?

2015. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na ez a kérdés engem is érdekelne Fiu vagyok, de nem meleg!
2015. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Abszolút tanulható. Csak sokszor kell csinálni és belejössz. Nekem se ment rögtön. Meg hát van az a mondás, hogy ismétlés a tudás anyja meg hogy gyakorlat teszi a mestert stb. Hajrá! ;)

18L

2015. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam vele, de nem bírtam. Öklendeztem, ezért nem erőltettük inkább. Ettől függetlenül ha meg lehet, meg akarom tanulni
2015. nov. 27. 23:32
 6/11 opened paradise ***** válasza:
A kardnyelést is tanulják,tanulható. A garatreflexet ki lehet iktatni,mint ahogy a többit is. Onnantól már csak gyakorolni kell gondolom.
2015. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha nagy méretről beszélünk? Nekem például 19-21 centis péniszem van és vastag is, fogalmam sincs mekkora, nem mértem soha, mint egy átlag kígyóuborka kb.


Csak azért kérdezem, mert az eddigi barátnőim egyike sem tudta torokra vinni, pedig mindenki próbálta, sőt a jelenlegi barátnőm heti 3-4x elégít ki orálisan és állandóan próbálgatja, de nem megy neki...


Valakinek valami normális hozzáfűzni valója esetleg?

2015. nov. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gyakorolni kell :'D
2015. nov. 28. 00:32
 9/11 anonim ***** válasza:
szopogasd a sodrófát
2015. nov. 28. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. nov. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!