Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem engedi a barátom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedi a barátom az orális szexet. Mit tegyek, hogy megváltozzon a hozzáállása?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném neki csinálni,imádok szájjal kényeztetni,valahogy engem is felizgat. Most amikor eljutottunk addig a párommal,hogy lefekszünk egymással,az előjátéknál nem akarta engedni,hogy a számba vegyem. Azt mondta szerinte ez nem normális dolog. Nem értettem miért mondja ezt. Előttem még nem volt senkivel,próbáltam meggyőzni,hogy csak próbálja ki hátha megtetszik neki,de menthetetlen volt. Ő engem kinyalt,de úgy gondolom ez egy kölcsönös dolog és én is szeretném neki csinálni. Hogyan győzhetném meg,hogy ez egy teljesen természetes dolog a szexben?

22/L a barátom 21/F


2016. dec. 16. 11:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Eléggé nagy gond lehet a barátod manzárdjába... :(
2016. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nekem is fura volt,hogy ezt mondta,az előző kapcsolataimban imádták ahogy csináltam:( szakítani viszont nem szeretnék
2016. dec. 16. 11:56
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Ritka az ilyen pasi. Viszont tényleg van olyan aki nem szereti ha szopják.. Ha nem akarja ne erőltetsd.. Te se örülnél neki hogy ha olyan dolgot akarnának veled csinálni amit Te nem szeretnél. 22 L
2016. dec. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Elhiszem hogy nem szeretnél szakítani, viszont elég érett vagy ahhoz hogy tudd, a negatív dolgok minden esetben (szexuális téren is) sosem segítik elő a kapcsolat minőségét, kiegyensúlyozottságát... Magyarán idővel a kapcsolat rovására mehet, főképp azért mert az Téged is felizgat, melyet ha nem csinálhatsz, hiányérzetet okoz, és ez nem jó...
2016. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Van, hogy megalázónak tartják az emberek. Én mondjuk nem, de téyleg picit fura. az is lehet, hogy ő nem szeretné csinálni, és így ő sem kéri. Ki tudja? Mondjuk belegondolva a testnedvet ízlelgetni, stb aki finnyás lehet nem szereti van ilyen nah...
2016. dec. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez az,hogy ő szeretné viszont nekem csinálni,de azt nem engedi,hogy én csináljam neki mert megalázó rám nézve stb...hiába mondom neki,hogy nekem egyáltalán nem az sőt felizgat
2016. dec. 16. 12:06
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Fogadd el, hogy a kezeddel, punciddal adsz neki gyönyört!
2016. dec. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%
Csináld nekem ha gondolod
2016. dec. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem nagyon hiszem el, hogy létezik ilyen férfi.. :D
2016. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
33%
Szeretné? de csinálja is? mert nem mindegy. pfff öcsém látni ahogy csinálja a nő tök jó nem tudom mi a baja neki. :P
2016. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!