Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől változhat így meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat így meg egy férfi? Mit tehet egy nő ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Férjemmel a kapcsolatunk elején mindennap együtt voltunk. Majd az évek folyamán az együttléteink száma jócskán lecsökkent. Az én libidóm, súlyom nem változott a gyerekek után sem. A baba alszik, kezdeményező vagyok, próbálom nappal is hangolni az estékre, mégis valami nem kerek. Ha én nem kezdeményezek, akkor felőle eltelhet két hét is. Ha rákérdezek, azt válaszolja, hogy arra vár, hogy én próbalkozzak. Nekem is jól esne, ha érezném, hogy kíván néha. De ez sokkal ritkább. Azért furcsa, mert az elején nem így volt.

8 órát dolgozik, közepes fizikai munkát, itthon én megcsinálok mindent, időmből kitelik, babázok. Éjszaka is én kelek, hagyom aludni. Mégis sokszor fáradt, életmódváltasra nem nagyon törekszik.

Azt mondja, ha akarok valamit, másszak rá. De ez olyan, mintha csak én kívánnám.


Fogadjam el, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire megváltozott az igénye? Sokat beszélgettünk már erről, azt mondja, lenyugodott, már csak sokadrangú dolog neki a szex.


A kérdésem az lenne, hogy létezik, hogy egy férfinék/nőnél így megvaltozzanak az igények, ha már megvan a család? Mit tehetnék én még, ha nekem ez így nagyon nem jó?


2018. jún. 21. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hány kilót szedtél fel?
2018. jún. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Az elején írta hogy a súlya nem változott.

De ez jellemző amúgy, hogy mindig a nő a hibás....-.-"

2018. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Terhesség alatt kb 16 kg-ot, most kevesebb vagyok, mint előtte voltam. Szerencsés genetika.
2018. jún. 21. 10:13
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Azt azért tudod, hogy a nők nagy %-ánál érzelmekre van szükség a szexhez, a férfiaknál pedig annyira nem fontos az érzelem. Te szereted, tehát kívánod. Biztos szeret ő is, de legbelül vágyat már másra (is). Vele ugyan annyit szexelne, mint veled az elején. Mi máshogy vagyunk programozva mint a nők.
2018. jún. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

a gyerek azért nálam is levitte a nemi vágyat.

Eddig feleségemre szexi csajként tekintettem, most pedig fiam édesanyjára. Persze attól még szexinek találom, de gyerek mellett nincs akkora szexuális felszabadultság.

2018. jún. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 4-es, biztos ez is közrejátszik. Szerintem tudja, hogy massal is csak az elején lenne sűrűbben, aztán csökkenne. Azt mondja, hogy el tudja különíteni a szerelmet a szextől, ahogy te is írod.
2018. jún. 21. 10:29
 7/11 A kérdező kommentje:
5-ös, ez azért valahol rendben is van. Mi is sokmindenről tudunk beszélgetni, de a fő téma a gyerekek, mert ő is imadja őket. De gondolod sokat számít, hogy elsősorban csaladapa, utána férj? Én anyaként nő is tudok maradni, sajnos akkor ő nem?
2018. jún. 21. 10:31
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Belefásult az egészbe, nem talál kihívást már a kapcsolatban, meg még ott van az apaszerep is. Nem túl monoton az élete?
2018. jún. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok (elsőnek is köszi a lehúzást azoktól akiknek valszeg még nincs gyerekük, majd ha feljön a probléma nálatok, remélem el fogjátok fogadni mások nézeteit is)


Kérdező:

tudom, nehéz, mert a férfi és férfi marad, de a gyerek mellett tényleg nem szexállatnak tekintem magamat sem, hanem apának. Lehet valakinek gerjesztő, hogy ott van egy kisbaba vagy hasonló a másik szobában és emiatt felpezsdül az élet, de nálam (és szerintem sok másik pasinál) nem így van. Imádom a gyermekem, de szex szempontjából nagyon lehúz. Feleségemnek is elsősorban a baba a fontos és nagy ritkán maga és én. A szex is egészen megváltozik, szülés előtt már, utána is, mert sokat szenvedtek, fájdalmas, síkosító, kialvatlanság. És így megy hosszú hónapokig, nem csoda, hogy a férfi nem bika már, el is van szokva.

Azt meg nehéz elvárni, hogy nagy ritkán, amikor te kívánod, akkor legyen bika és utána menjen vissza megint apukába.


Én alig várom már, hogy legyen 1-2 szabad hétvégénk, amikor már nem cicizik a baba és lepasszolhatjuk mamáéknak, addigra remélhetőleg páromnál is 100% rendbe jön minden (mert még mindig fáj néha), és akkor csak tombolásról fog szólni az a két nap

2018. jún. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8-as, belefásulhatott, hiszen már nem kihívás engem meghódítania. Hiszen itt vagyok neki.

Monoton az életünk, egy ideig csak a munkának élt, mondtam neki, hogy nem halunk éhen, fontosabb lenne, hogy velünk legyen, meg pihenjen.

Nem nagyon bulis típus, nem is vágyik semerre, talán ha mi is lepasszolhatjuk a gyerekeket, könnyebb lesz.

2018. jún. 21. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!