Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem találok magamnak baratnőt, mert akár nap 9 alkalommal is képes vagyok szexelni? Azt mondják nem bírják a strapát.

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 08:24
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

9x5 percet azért nem bírnék, mert megunnám, hogy egyszer sem tud rendesen megdugni.

És akinek ekkora a szája, az igazából egy nulla. Aki igazán jó, az nem hirdeti itt magát.

2018. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:

Max 2 /nap bőven elég, ha több van azt élvezni sem lehet.

Más lehet de szex max 2.

2018. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Az sem nindegy hogy ebben a 9 alkalommal ki van font, mert ha a lány akkor jó hogy nem bírja az ugrálást a farkadon. Pufff. :(
2018. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
20%
Oltogatjátok a kérdezőt,de van ilyen férfi aki ennyire bírja.Nem rég futottam bele én is ilyenbe, a srácnak egy menet után 5perc múlva áll a cerka,és nyilván az első kettő gyorsabb,de kikeféli az életet is belőlem.Tényleg jó vele,és fogalmam sincs hogy csinálja de 8x csináltuk egy nap. Ez persze nem mindennapos, mert csak dugni járunk össze. Viszont aláírom van ilyen férfi aki tud ilyet produkálni.Kérdező, keress nőt,ne add fel mert nőből is van olyan aki bírja hidd el.Élő példának itt vagyok én is.
2018. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%

36 válasz a trollra:D Zseniális.

De most abban nincs semmi, hogy azt érezné valaki, hogy egy nap KB! 9x akarná. Eleve 3-4-nél kifulladnak, szóval annál tovább még nem ment, max kiverte magának utána a kérdező az elmondása alapján. Ilyen nekem is volt, hogy 3x és előtte, meg utána magamnak csináltam, mikor már a lány elment. De a 3 is sok. Egyátlagos lánynak szerintem max napi 2-re van igénye. Azért elég megterhelő az ám. Szóval 9-hez amilyen erőnlét kéne... Mehetnél rekordokat döntögetni más sportágakba is. A másik, hogy volt olyan hetem, amikor átlag napi 6x vertem és volt közte nap amikor 10x. Ténylegesen fájt már a farkam mindenhol és nem is olyan élvezetes már. De ez csak önkielégítés. Tudom jól, hogy nem bírnám ettől még napi 10x, úgy leszívna. Pedig hatalmas fizikai teljesítményeket csináltam már életem során. Nem szexre gondolok itt. Amúgy nekem is az első 2 igen gyorsan meg, utána meg exponenciálisan nő. Teljesen mindegy, hogy szexről, vagy maszturbálásról van szó, illetve, hogy milyen sorrendben. Persze a maszturbálás lényege, hogy könnyen és gyorsan elélvezzen az ember, mert csak arra figyel. Amúgy én ettől még korántsem mondanám magamat szexistennek, mert hogy nagy a libidóm. Egyáltalán nem tartom magam nagy számnak. De ennyit a valóságról.

Amiket írtak is már, eleve ez csak troll, persze benne lehet, hogy be akarja bizonyítani, vagyis hátha valakivel összejön. Ilyen szintű ember annyira sekélyes, hogy nem izgatná magát miatta, ha felsülne. De akkor is a trollkodás a lényeg, mellette nem árt ha valami még össze is jön. Ilyen szintű sötét ember, ilyen stílussal tuti, hogy nem él

2018. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer én is találkoztam egy ilyen szex istennel kikefélte belőlem még a xart is egy nap vagy 10-12 menetet lenyomott, á de rég volt

Jó lenne még egy ilyennel találkozni

76/N

2018. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
#46, ;) jó válasz!
2018. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

#44, nincs okom kételkedni, de te mind a nyolcszor tapasztaltad az orgazmusát? Mert az valóban emberfeletti teljesítmény a prosztatájától, ha minden alkalommal tudott legalább pár cseppnyit kiszorítani!

Velem előfordult, hogy nyaraláskor, több napnyi vad hempergés után még fölállt a farkam, de egy idő után éreztem, hogy ebből nem lesz elélvezés. Amikor éreztemm, hogy a nőm közel jár az orgazmushoz, begyorsítottam, és a kellő időben úgy álltam le, mint aki elment. Igen, hazudtam, tettettem az orgazmust. Volt kis kétkedés, de azt mondtam, már kiürültem, kopog a hátgerincem. ;)

2018. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:

#46:

Az én voltam, simán megbeszélhetjük még.

Bár már nem bírok annyit.

Fénykoromban 1x 2x belőlem is kihozták, de nem minden nap...

2018. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
6 után már konkrétan semmit nem látsz, hogy jönne, de attól még az elélvezés érzése meg van
2018. jún. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!