Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem találok magamnak baratnőt, mert akár nap 9 alkalommal is képes vagyok szexelni? Azt mondják nem bírják a strapát.

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 08:24
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
97%

Rég mulattam itt ilyen jót!


Megpróbálom, hátha nekem is megy:

A lányok egymásnak adják a kilincset az házamban, mert a barátnőjüktől hallottak rólam, és könyörögnek, hogy feküdjek le velük. Előjátékként 2 pecig nézhetik a farkamat, azután beverem, és egy órán át nyomom, mint a gép. Úgy élveznek, hogy tálcákat kellett az ágy lábai alá tennem, mert a untam a lecsorgó nedvük takarítását. Másfél óra után elküldöm őket, hogy másokon is tudjak segíteni. Tudjátok, nem tehetek róla, így születtem, ilyen jószívűnek. Napi 12-nél többet nem vállalok, mert kell alvásra, meg evésre is idő.

A szerelmes leveleket anyám válaszolja meg, és a pszichológus nővérem az emeleten kezeli az öngyilkosjelölteket, akik el vannak keseredve, hogy nem kaptak meg, csak egy alkalomra.

A Masters & Johnson Intézet a jövő héten küld hozzám egy kutatót, aki tanulmányozni fogja a sikeremet, és spermát is gyűjt majd, hogy az igénylők felhasználhassák.

Az ELTE viselkedéstudományi tanszéke hallgatókat küld, hogy a szerénységemet tanulmányozzák, a szerénység mértékegységét rólam fogják elnevezni, hasonlóan, mint a Volt, Celsius, vagy Curie.

2018. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
27%

#31:

"Másfél óra után elküldöm őket"

"Napi 12-nél többet nem vállalok, mert kell alvásra, meg evésre is idő."


szóval neked 1 napod minimum 2 napból áll :D

2018. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy mondás ugrik be:

Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Egyébként senkinek nem esik le hogy így akar egy nyomorult nőt fogni, mert azt hiszi hogy jelentkezni fog a sok unatkozó tini?

2018. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Látszik hogy nyári szünet van... Inkább menj és tanulj a pótvizsgára.
2018. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
100%

#32, ugorjunk neki:

12 x 1,5 = 18 ;

24 - 18 = 6.

Nem sok, de nekem elég.

2018. jún. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
55%

#35:

18 óra szex után 6 óra alvás szerintem kevés lenne :D

és még nem ettél és semmi :D

2018. jún. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
Hát, pedig abban a válaszban mindent szó szerint vehetsz! :p
2018. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Álmodik a nyomor!

Ha az életben egyszer kapnál magadra egy igazi nőt biztos,hogy nem bírnál még hármat sem naponta :)

Azt pedig csak halkan súgom meg neked,hogy senki sem születik szex istennek!

2018. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

36: Ahogy Arnold Schwarzenegger mondta:

"I’ve always figured out that there 24 hours a day. You sleep six hours and have 18 hours left. Now, I know there are some of you out there that say well, wait a minute, I sleep eight hours or nine hours. Well, then, just sleep faster, I would recommend."

2018. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
Szex mániásat keress. 4-5 után nekem is sok azért de biztos van aki jobban bírja :D
2018. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!