Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha nem találok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem találok magamnak baratnőt, mert akár nap 9 alkalommal is képes vagyok szexelni? Azt mondják nem bírják a strapát.

Figyelt kérdés
2018. jún. 20. 08:24
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
Én nem félek bizonyítani. Nem sok dologban vagyok jo, de a szexben igen. Ezt nem lehet elsajátítani, ez veleszületett képesség. Én nem nézek le senkit amiatt, mert béna, ez nem az ő hibájuk, hanem én vagyok túl jó.
2018. jún. 20. 09:03
 22/51 anonim ***** válasza:
100%

na ez a baj, te a szexről annyit tudsz, mint amikor megszülettél :D


ez a baja a csajoknak, hogy te nem vagy képes fejlődni, azt hiszed jól megy, aztán inkább keresnek mást


bejön a csajoknak, ha valakinek van önbizalma, de neked sajnos csak ez van, semmi több

2018. jún. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%

"3 után kifulladnak"

Az a baj, hogy a többiek nem olvasnak a sorok között...

Lefordítom köznyelvre:

Pacskolom a puncikákat mert bepirosodik, a kérdező pedig csak fekszik mint egy darab fa... hiszen 3. után kifulladnak a nők, az az a nők dolgoznak... pfff

Nos, tehát összegezzük...

Pacskolsz szex közben, ettől bepirosodik a punci, fekszel mint egy darab fa és a nők dolgoznak helyetted.

Nőkről beszélsz, tehát egyszerre akár többel is.

esetleg még valamilyen álom?

Vagy tegnap este recskáztál valamilyen póreszra? :D

2018. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
3 alkalomig elélveznek velem, aztán fulladnak ki. Ez a női test ismerete.
2018. jún. 20. 09:16
 25/51 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a megnyilvánulásaid alapján én sem tudlak komolyan venni, bocsesz. Az ember holtáig tanul. Mindenben. Ha belevágsz valamibe (bármi, pl horgászat, vagy tőzsdézés), akkor egy természetes folyamat, hogy amint egy picit elkezded érteni, objektíven nézve nagyon profinak érzed magad. Majd ahogyan fokozatosan tanulsz a témában, akkor döbbensz rá, hogy "hű, mennyi mindent nem tudok". És sok sok tanulás után a maximum, ahova el tudsz jutni, az a "igen, értem a dolgom, mivel sok tapasztalatom van a témában, de még rengeteg dolog van, amiben fejleszthetem magam".


Na, a "szexisten vagyok", "király vagyok", "egyszerűen csak jól nyomom", ilyen és ehhez hasonló kijelentéseket egy tanulási folyamat legelején tesz az ember, és azt is csak az emberek legalja, akiknek nagyobb az egója jóval, mint a belső értékei.


Megpróbáltam elképzelni, hogy egy nap 9x erőlteted a dolgot a barátnődre.


-a szex elveszíti a különlegességét

-a barátnőd azt látja, hogy csak egy bábunak nézed akinek ürítésre kellesz, mert mást nem is tudsz, csak a szexszel jösz állandóan.

-nem meglepő módon erre ráun. Én sem szeretnék kapcsolatban lenni, ahol nincs semmi érzelem, kommunikáció, mert nincs rá idő, mert amikor lenne, dugunk mint a nyulak.

-megkérdőjelezném a barátnőd helyében, hogy őt szereted-e, vagy csak a punciját, mert a puncijával sokkal többet foglalkozol.


-még egy csomó következtetést levonhatnék, de a lényeg, hogy nem csodálkozok, hogy a barátnőid rádunnak, mert nem egy férfit kapnak, csak egy szexmániás nagyképű szerénység és alázatmentes pasit, aki túl sokat képzel magáról.


Egy jó szex nálunk 15-40 percig szokott tartani, ritkán 15, csak ha fáradtak vagyunk nagyon. Szóval vegyünk mondjuk fél órát egy minőségi menetnek. Az összesen 4,5 óra naponta. 4,5 óra kemény edzés, mert a szex ugyebár egy jó zsírégető folyamat, komoly fizikai igénybevételt kíván. Szóval 4,5 óra után még van energiád melóba menni, a háztartásba energiát fektetni (elvégzendő munkák, a mosogatástól a barkácsolásig, karbantartásig minden), a barátnőd meghallgatni, beszélgetni vele, főzni, és még ki is alszod magad a következő napra?


Mesélj még...


Ha tényleg napi 9x kívánod a szexet, akkor ajánlom, hogy fordulj pszichológushoz mert ezt hívják szexfüggőségnek, ami menrtális betegség. És ha elmész, talán az önképedet is kicsit rendbe rakja, mert az sincs a helyén. Nem ismerek olyan embert, aki jogosan nyilatkozna magáról ilyen fennhangon, bármiről is legyen szó. Aki meg nyilatkozhatna, az nem teszi, mert van annyira alázatos, és bölcs.


Egy tanulási folyamat legelején tartasz, hidd el, nem vagy te olyan király, mint azt hiszed :) ha az lennél, akkor kibírná melletted a barátnőd. Mert NEM KÉNYSZERÍTENÉD BELE SEMMIBE, AMIBE NEM AKARJA. És képes lennél KOMPROMISSZUMOT KÖTNI. Ami szemmel láthatóan neked nem megy. Továbbá a barátnőd igényeit is szem előtt tartanád, de te csak önzőn a sajátoddal vagy elfoglalva. A te szexuális igényeddel. Amit nem tud kielégíteni, "sajnos ez így nem működhet". Hol itt a szeretet?


Nézz magadba.

2018. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
*szubjektíven nézve érzed magad nagyon profinak...
2018. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Magamba néztem, és hibát nem találtam. Jobban tudod mint én hogy hány nővel voltam? Elmondom neked,,már 10 éve szexelek, és az összes nőt eljutottam a csúcsra. És ha hiszed ha nem, ha van barátnőm, akkor hűséges vagyok.
2018. jún. 20. 09:30
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

Oh elérés nem létezőm

Ha ennyire egy szex Isten vagy nem is értem miért nem jelenteztél még Kovihoz

Biztos hatalmas sikered lenne ha a Csajoknak nem kéne megjátszani az élvezetet

24N

2018. jún. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem találtál hibát? Oké, mester, bocsánat, hogy kétségeim voltak...


Én feladom, minek is pazarlom az időmet, hisz falra hányt borsó... Ha akarsz, akkor a 20 kommentből vonsz le valami következtetést. Ha meg nem, rendben, te dolgod, engem aztán tényleg hidegen hagy :)


Ha már írtam, akkor még búcsúzóul gépelj már be valami útravalót, ha te tényleg ennyire király vagy, hadd tanuljak valamit :)


Részemről befejeztem, meguntam az értelmetlen érvelést... :D

Legyen szép napod.

2018. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

ha tényleg kiváló lennél, akkor sorban állnának utánad a csajok.


"Igen, szakítottam a tökéletes barátnőmmel aki napi kilencszer is le akart szopni és kiváló volt a szex vele, mert már nem bírtam szusszal"

2018. jún. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!