Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első "élmény"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első "élmény" akár lány, akár fiúként?

Figyelt kérdés

Hány évesen vesztettétek el? Illetve volt e valami, ami kicsit elrontotta az első alkalmat? Nekem pl volt (pm be ha valaki kíváncsi rá)

Válaszokat köszönöm :D



2018. jún. 14. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
PM = Prime Minister?
2018. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 16 voltam és nem volt jó az első szex. A csaj és én is szűzek voltunk.
2018. jún. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Projekt menedzserre gondoltam, de ez se rossz
2018. jún. 14. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:

18 évesen

Ami meg elrontotta az pedig az h Nemierőszak volt!


N

2018. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. 16 éves voltam, és nagyon jó volt. Nem volt orgazmusom, de minden más olyan volt, amilyennek álmodják az elsőt. Semmi vér, semmi fájdalom.
2018. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első igazi szex nem volt túl hosszú, kb. 5 perc. Igazából annyira nem élvezte egyikőnk sem, csak úgy volt és kész.

Ami elrontotta az az izgulás, illetve az, hogy bénák voltunk és nyitott ajtónál csináltuk. Viszont 18 évesen ez is hatalmas dolog volt.

Ha van kedved, akkor megírod a "történeted"?

20/F

2018. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
14 voltam. Hulla beteg. Gumiba toltuk, de már akkor se állt fel gumiban. Inkább kivertem, néha bedugtam, csak túl legyünk rajta gyorsan. A csajnak is ez volt az első.:D
2018. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Woow, az...az szép :D
2018. jún. 14. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!