Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom elengedni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni magam?

Figyelt kérdés

Mikor szeretkezünk a párommal, mindig nagyon felizgulok és kívánom. El is engedem magam, szóval élvezem a farkát stb. Ez az előjáték végéig tart addig tudok felszabadult maradni. Amikor a dugás jön, akkor valahogy elkezdődik az agyalás...jól nézek-e ki, kövér vagyok, terhes leszek, anyámék megölnek stb..

Nem értem tényleg magam h ez miért van, a múltkor masztiztam és a barátom nézett, masztinál átlag 5-10 perc, de van h rövidebb és a csúcson vagyok. Nem vagyok szégyenlős, de nem tudtam elmenni!!! Arra gondoltam gyerünk már és nem ment... mi velem a gond? Ő mindent jól csinál és ügyes..

Igyak meg előtte egy pohár bort, vagy mivel hűtsem le magam? Igazából sztem az a gond h rettegek h terhes leszek, az lehet?



2018. jún. 11. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Valahogy így voltam nemrég, igaz én voltam a srác. Előjátéknál minden rendben, majd előkerült a gumi és agyaltam, aztán nem is sikerült a dolog. Én úgy oldottam meg hogy ittam előtte egy kis bort, pont annyit, hogy átadjam magam és sikerült.

Gondolom gumival védekeztek, ha jól teszi fel nem leszel terhes. Emiatt aggódni kb olyan mintha mindig attól félnél hogy ha elhagyod a házat elüt egy autó.

2018. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
terhes vagy már? kövéren jól nézel ki! ne aggódj, anyádék nem ölnek meg! ezen ne is agyalj!
2018. jún. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már 25 vagyok, ha terhes lennék akkor se lenne katasztrófa. Anyámék lehet megölnek, nagyon ellenzik ezt a kapcsolatot (a barátommal pedig nincs gond), tényleg nagy kissé a seggem, de azt kívánja, nem csak rajtam, a nagy segg a gyengéje. Áhhh, ehhez nem egy pohár hanem egy üveg bor kellene...
2018. jún. 11. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!