Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képtelen vagyok elengedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok elengedni magam az együttléteknél, miért?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 1,5 éve járok a barátommal. Egy éve már rendszeres szexuális életet élünk, mégsem volt még soha semmilyen orgazmusom vele.


Jól csinálja, élvezem is, elmenni mégsem tudok sem orálisan, sem a keze által. Amikor megpróbálom elengedni magam, nagyon jó érzés, de ahogy erősödik, érzem, hogy akaratlanul is befeszítem az izmaimat pl. a lábamba, így még sosem tudtam elélvezni vele. Otthon, egyedül sikerül, de jó lenne már vele is.


Láttam ezen az oldalon, hogy több lánynak is van ilyen problémája, főleg azoknak a válasza érdekel, aki túl tudott ezen jutni, de bárkitől nagyon szívesen fogadok el tanácsot.

Köszönöm!


2017. júl. 19. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Rá görcsölsz. Keress fel egy Szexuálpszichológust
2017. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet h egy feles segítene rajtad. Illetve az előjátékot duplázzátok meg és induljon masszázzsal, amiben a feneked is átmasszírozza. Attól mindig beindulnak a csajok. Az együttlét legyen stresszmentes környezetben. Ha zavar a lámpa vagy anyádék a másik szobában, esetleg a szomszédok akkor ezen tényezőket meg kell szüntetni. Persze nem arra gondolok h kinyírsz mindenkit hanem h pl szállodába mentek. A teljesítménykényszer viszont blokkolni fog ezért egyezzetek meg h pl 6-8 óráig meztelenül lesztek összezárva bármi is történjen. Ezalatt bármikor lehet szex a fennmaradó időben legyen kényeztetés és kísérletezés h ki mit szeret, mi esik jól. Így bármikor megeshet és ez is tehermentesít.

35F

2017. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányos vagy! Elöször is magadat tedd rendbe,az a legfontosabb! 27/L
2017. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!