Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gátlásos lányok, ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gátlásos lányok, ti hogy bírjátok elengedni magatokat/hogy tudtok elélvezni szex közben? 24/L

Figyelt kérdés
Nekem egyszerűen nem megy.. Zavar a meztelenségem, vagy ha kicsit is világos van, illetve folyton az jár a fejemben, hogy mit gondolhat a barátom, vagy nem vagyok elég jó, vagy nem tart szépnek ott alul.. Én csúnyának tartom magam ott..Viszont érzem, hogy őt ez zavarja, hogy én nem "élvezem". Pedig egyébként igen, mindezek mellett is, szeretek vele együtt lenni.
2016. nov. 29. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Sok múlik azon is, hogy a partner/ a párom hogy áll hozzá, hogyan viselkedik. Ha érzem rajta, hogy szeret és kíván, akkor és ott tetszem neki, csak engem akar! Akkor sima ügy... Ha nem, akkor a kedv is el tud menni az egésztől...
2016. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Rúgjatok be előtte. Van az a piamennyiség, amitől még tudod hol vagy, de már nem érdekelnek ezek a hülyeségek. Később menni fog anélkül is :)

19f

2016. nov. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Irigylem a problémáidat. Van valakid, aki szeret, de te találsz okot arra, hogy saját magadat ne szeresd. Kérünk még. :)
2016. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Volt dolgom gátlásos nővel és kegyetlenül frusztrált, hogy nem képes emiatt élvezni velem az egészet, hogy nem tud elélvezni. Azt hittem, hogy béna vagyok az ágyban. Később, a következő partneremnél jöttem rá, hogy nem velem volt a baj. Azóta nálam a gátlásosság, szégyenlősség kizáró tényező. Konkrétan rá szoktam kérdezni, mert rendesen megmérgezi a szexuális együttléteket. Szerencsére a mostani párommal ilyen nincs... pedig együnk sem modell éppenséggel, de elfogadjuk egymást olyannak, amilyenek vagyunk.


25/F

2016. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
#4 vagyok. Elfelejtettem hozzátenni, hogy azzal az ominózus nővel folyamatosan igyekeztem éreztetni, hogy szeretem és elfogadom olyannak, amilyen, hogy kívánom és jó úgy, ahogy van. De Ő csak utálta a testét. Csak szemből, csak sötétben...
2016. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Hidd el, van az a férfi, akinek egyetlen csokjátol is eszedet veszted, nem foglalkozol sokadrendű dolgokkal, csak rá kell találni.
2016. nov. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Amit #2 mond, az nem hülyeség, idd le magad, ne nagyon, csak egy kicsit gátlástalanra :)


Egyébként nekem is volt már dolgom gátlásos lánnyal, de egyáltalán nem zavart, abszolút türelmes és elfogadó voltam, és sikerült is végül feloldódnia. Igazából még büszke is voltam magamra, hogy végül sikerült kihoznom belőle a nimfomán állatot :D

2016. dec. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Szex kozben ne gondolj arra, hogy vajon mit gondolhat rolam

Es probalj arra gondolni, hogy ti most ott, abban a pillanatban egyutt vagytok es elvezitek egymast

Es ezt probald elvezni

Nezd ahogy csinalja, nezz a szemebe. Ez is sokat segithet, mert egyfajta biztonsag erzetet nyujthat:)

2016. dec. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
pszichológus...
2016. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia ez akkor van amikor kinyal? Mert én is ugyanebben a cipöben voltam mint te..
2017. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!