Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elelvezni szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elelvezni szex kozben miert?

Figyelt kérdés
Nem reg vesztettem el kb ½ eve es azota massal vagyok de vele se megy... mi a baj velem? Lany vagyok

2016. szept. 28. 16:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
nemjó partnerrel vagy.. próbáltad már férfival aki ért is hozzá nem csak reszel?
2016. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ennek az oka lehet fizikai és lelki

Fizikai: párod nem fordít elég figyelmet rád

Lelki: valami pszichés berögződésed van ami miatt nem tudod magadat elengedni az akár attól is lehet hogy az első nem volt túl jó.

Üljetek le és beszéld meg barátoddal.

2016. szept. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ket fiuval voltam eddig >< de nem faj meg semmi csak nem megy ahhj... meg erre se vagyok jo
2016. szept. 28. 16:27
 4/19 anonim ***** válasza:
nők egy jelenős része csak csikló izgatástól tud elélvezni.
2016. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De ugy sem megy teljesen ki vagyok akadva
2016. szept. 28. 16:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rávenni a barátod, hogy jó hosszan kényeztessen először. Az én párom is így élvezett először, tisztán hüvelyi úton ma se megy neki. Van ilyen sajnos.
2016. szept. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod úgy megy? Volt valaha orgazmusod bárhogy?
2016. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Volt azt hiszem...
2016. szept. 28. 17:43
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az a tipus vagy akit sokat kell kényeztetni és vagy hoszabb időre van szüksége, valaki melett aki nagyon szeret és teljesen megbizol benne eltudod magadat 100 engedni. De ez a kommented hogy ,,még erre se vagyok jo" arra enged következtetni h nem szereted magad. OFF Exem hasonlo volt aztán 1x nagyon berugott és akkor csináltuk és teljesen eltudta magát engedni és oriásit élvezett h éreztem h folyik rám valami és csupa viz az ágy. De késöbb ital nélkül is eltudta magát már engedni teljesen csak idő igényes volt.
2016. szept. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ez az azt hiszem ez kicsit úgy, hangzik, mint egy nem. Ebben nem szokott bizonytalan lenni az ember.


Mindenesetre ideje lenne kicsit megismerkedned magaddal. Tedd ezt szépen tisztába.

2016. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!