Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal vesztettem el a szüzességemet nem olyan régen, eleinte nem élveztem a szexet de már egyre jobban. De sehogy sem tudok elélvezni, azt sem tudom hogy milyen érzés amikor valaki először elélvez. Van hogy néhány póztól úgy érzem mintha pisilnem kéne, barátom azt mondta hogy az közelít az orgazmushoz, de én nem vagyok benne biztos mert ez az érzés nem kifejezetten jó. Van valami különbség az első orgazmusban? Kinek mennyi idő után sikerült? De bármilyen tapasztalatot vagy hasonlót szívesen olvasok:)

2016. nov. 2. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Helo írtam privát igy segíthetek ;)
2016. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. három hónap után sikerült először, lovagló pózban, és azt sem először csináltuk. Ne siettesd, élvezd csak, ami jólesik, engedd el magad és figyelj arra, ami jó, aztán majd egyszer csak váratlanul rá fogsz találni, mi az, amitől még jobb lehet.
2016. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. nov. 2. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan barátnőm, akinek állítása szerint soha nem volt orgazmusa.Amúgy ne siettesd, nem megy az elsőre, vagy csak ritkán.
2016. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem szex közben szinte sosincs orgazmusom,csak nagyn ritkán. Előtte vagy utána oldja meg a barátod a kezével/szájával
2016. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!