Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elengedni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elengedni magam ha emiatt rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés

Általában magabiztos vagyok, szépnek tartanak és van egy egyéves kapcsolatom azzal a sráccal, aki nagyon szeret és akivel hosszútávon el tudom képzelni, bízom benne, jól megvagyunk. Viszont volt egy súlyos balesetem gyerekkoromban, ami miatt az egyik lábamon hosszú hegek vannak, és a jobb csípőm picit lejjebb van mint a bal. Ez egyáltalán nem látszik, viszont szex közben nagyon feszélyez, mert félek attól, hogy emiatt béna leszek, nem tudom majd jól használni a csípőmet (ezért voltunk eddig csak misszionáriusban, bár érthető módon barátom ki szeretné próbálni a lovaglókat is), és szégyenkezem emiatt. Tudom hogy elfogadja, de kipróbálni sincs bátorságom a félelmeim miatt és szerintem emiatt nem volt még orgazmusim sem.

19/l


2016. dec. 12. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos látta már fürdőben, wellness közben, szerintem az 1 év misszionárius póz után legkevésbé sem fogja zavarni. :)) Legközelebb legyél top formában amikor szexeltek, érezd magad extra szexinek (új fehérnemű, smink, belőtt haj, tegyél zenét). A lényeg hogy szexisebbnek érezd magad a szokásosnál és akkor a mérleg hátha kiegyenlítődik. ;)


N.

2016. dec. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Édesem ez nem így megy hogy ettől béna leszel vagy kevésbé szexi vagy vonzó. 1év együtt vagytok szeretitek egymást, vagy is már eléggé össze vagytok szokva ahhoz hogy ilyen dolgokra ne számítsanak. Ha ki szeretné próbálni (és valószinüleg te is), akkor bármi is lesz az eredmény élvezni fogja.
2016. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy szexy esté el. Kösd be a szemét, esetleg lazán a kezét is, és lovagd meg. Talán segít feldódni, ha nem lát az elején, aztán majd rájössz h nincs semmi gond
2016. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy éve vagytok együtt, gondolom egy ideje szexeltek is...

a balesetedről gondolom tud...

nem értem mi a probléma...


23F

2016. dec. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!