Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Biztos rosszul esik neki, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos rosszul esik neki, de nekem szükségem van erre?

Figyelt kérdés

Barátommal nem tudunk most szexelni, mert egészségügyi problémái vannak.

Én megértem és próbálok neki segíteni, támogatom.

Viszont neki egyszer sem jut eszébe, hogy engem kielégítsen, pedig tudja, hogy én mindig többször kívánom a szexet..Most meg lassan 3hete nem tudjuk csinálni.. az első héten kielégítettet orálisan, ami nagyon jó volt. Igaz akkor is én vezettem rá, hogy szeretném, de azt sem akarom, hogy miközben nekem csinálja, felizguljon és "szenvedjen"..

De azért jól esne néha, ha neki is eszébe jutna, mert én sokszor csináltam neki, amikor épp menstruáltam..önzetlenül.


Meg amúgy is kellemetlennek érzem, hogy mondjam neki, mert utána majd azt érzi, hogy kevés nekem vagy nem bírom ki én se szex nélkül...miközben neki muszáj kibírnia...


Már elkezdtem maszturbálni.. ha tudná biztos rosszul esne neki, de én meg kívánom...


Szerintetek? 22 L


2016. dec. 4. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már megint mi a baj a maszturbálással? Én nem értem...

Nekem is nagy az igényem, tőlem lehetne kérni is, ha épp nemjut eszembe, hogy legalább "neked" legyen jó.

A maszturbálás meg max akkor esne kicsit rosszul, ha akkor csinálnád, amikor én is "segíthetnék" rajtad..

Nekem ez a véleményem.

Fontos a kommunikáció.

22F

2016. dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy baj lenne vele, ha maszturbálsz. Sőt, szerintem azzal se, ah műbrokit tartasz.


De a legegyszerűbb lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy neked KELL, s adja meg neked! :)

(kísérőzenének: [link] )

2016. dec. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%

A barátod egy önző fráter... Sajnálom hogy egy ilyen Nő mint Te egy ilyen s3ggfejjel van együtt.


"jól esne néha, ha neki is eszébe jutna, mert én sokszor csináltam neki, amikor épp menstruáltam..önzetlenül. "


Kár hogy Ő nem ennyire önzetlen...

2016. dec. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!