Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nincs szükségem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nincs szükségem kapcsolatra, nem bírom elviselni senki közeledését, de mégis rosszul érzem magam egyedül.

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy nem akarok kapcsolatot.. nem akarom hogy megint összetörjék a szívem, kihasználjanak. De mégis minden nap arra gondolok hogy milyen jó lenne ha lenne valaki aki ott lenne velem, megölelne meg ilyenek. Szerintetek mit csináljak?

Pedig sok lány barátom van aki mar többrt szeretne a baráságnál, nemtudom, mostanába depis vagyok.. nem tudok semmit érezni. lehet az érettségi miatt is, de nemtudom.

Tudnátok segìteni? Köszönöm!


2016. febr. 27. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam is sokáig ez volt a gond, az első barátom összetörte a szívemet, aztán teljesen bezárkóztam, volt aztán egy másik kapcsolatom és rájöttem, hogy ez a kapcsolatos dolog nem nagyon fekszik nekem, nem szerettem a gondolatot, hogy megint "depis" lehetek.

Rajtam az segített, hogy sokáig nem volt normális kapcsolatom csak pár ilyen futó dolog.Kiéltem magam(?). Ezt nem kell félreérteni, mert nem kell, de rajtam tényleg ez segített, hogy lezárjam az egészet és új lappal kezdjek.

18/l

2016. febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mármint mi segített? A futó kapcsolatok?
2016. febr. 27. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Thomika20 ***** válasza:
100%
Ezért szeretem a lányokat,hogy olyannal jönnek össze, akik nem értékelik, aki meg nem fér bele a mércébe, arra meg rá se néznek.
2016. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!