Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Randi elején lehet tisztázni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi elején lehet tisztázni a méret kérdést?

Figyelt kérdés

Eddigi kapcsolataimbol több azért futott zátonyra, mert túl nagy vagyok ott lent, és felfelé íves is (akárhogy vigyázok, az bizony nagyokat döf)


Hogyan lehet az ilyesmire ráterelni a szót..? Ciki? 23 éves vagyok, kb 18-22 évesek tetszenek


2018. jún. 9. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tűnt fel eddig a csajoknak, hogy egy ló vagy?
2018. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki randi elejen ezzel nyitna, szo nelkul elmennek. Ha valaki nincs felizgulva rendesen, a kicsi is faj (tapasztalat), szoval inkabb a megfelelően hosszu elojatekkal foglalkozz majd, de ne elso randin...
2018. jún. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen...
2018. jún. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsès.
2018. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha errol fogsz beszelni az elso randin, akkor a csaj azt fogja gondolni, hogy elso randin itt dicsekedik a méretével, és jo eséllyel le is lép és tovább nem jutsz vele. Szerintem várj vele az elso sexig. Es inkább ott tisztázd le vele, hogy bírja e, ha te is elengeded magad és erosebben loknéd.
2018. jún. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!