Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora Méret szükséges a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora Méret szükséges a mai Tinilányokhoz?

Figyelt kérdés

Hali


Tudom ez a kérdés már nagyon unalmas és alap de ez most komoly lenne. Találkoztam már lányokkal akik hogy ha nemvolt legalább 21/5-21/5,5 akkor rád se néztek. Tudom nem az a lényeg hogy mekkora, hanem hogy hogy bánsz vele. De azért már sok lány a nagyra megy.

Nekem pl nem a legnagyobb, 17,5/4,5 de nemtudom hogy mennyire megyek vele a mai korosztályomhoz képest. 18/F


2018. jún. 6. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
A mai tinilányokhoz buxa kell.
2018. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
A mai lányokhoz ész kellene. Ugyan is ha egy felszínes, buta, cicababát akarsz k*rogatni, akin már a fél város végig ment akkor legyen vastag pénztárcád, és 20cm farkad. Ha viszont egy értelmes, kedves, normális lánnyal akarsz kapcsolatot, ahol van szerelem, őt a legkevésbé se az fogja érdekelni hogy mekkora a farkad. Tanuld meg használni, keress egy imádni való barátnőt és pont.
2018. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

Tapasztalatom szerint a mai tinilányok a pénzt és a farkat szeretik a legjobban vagy ezek kombinációit.

Nem baj ha nem túl nagy a farkad csak sok pénzed legyen.

A farokban a legoptimálisabb a 19-21 centi nekik.

Ha a heti "zsebpénz" bőséges akkor lehet kisebb is a farkad.


Bocsi lányok de ez az igazság!!

2018. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Az átlagos teljesen megfelelő kb. 14-16 cm.
2018. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
#3-as, esetleg belegondoltál már abba hogy mekkora egy paraszt vagy? Arról senki se tehet, hogy neked nem jön össze normális párkapcsolat és emiatt frusztrált vagy. Nem kell általánosítani. Akkor ennyiből a férfiaknak meg csak egy p*ina kell, mert idióta érzéketlen barmok. 19/f
2018. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

"Találkoztam már lányokkal akik hogy ha nemvolt legalább 21/5-21/5,5 akkor rád se néztek"

Nem most voltam tini, az igaz, de!

Nem tudom elképzelni a szitut....

Nyuszka "pö....el "járkáltok ismerkedni? Ha nem, akkir honnan tudja a kiscsaj

mekkora a fa...zod?

2018. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legalább 18-20 hogy menők legyenek egymás között. Kezdeni semmit nem tudnak vele, de nem is azért kell.
2018. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez szerintem akkora baromság,hogy "mekkora kell nekik" :)

...hát akkora amekkorát fájdalom nélkül lehet élvezni:)

Most spec. hozzam johetne akárki 20/5 centis farokkal :D de nem örülnék neki,mert a pasim 17 centi hosszu farka már a határ eset ami még élvezhető. Hosszabb már fajdalmas lenne. A 4,5. Cm átmérő is biztos van akinek nagyon feszit de biztos van az a tágabb punci ahova meg kevés. :)

Elméletben hiába szimpatikus egyeseknek a nagy méret,ha aztán meg a gyakorlatban egy rövidebb es szűkebb vaginaban inkabb kellemetlen és fájdalmas mint élvezetes :)


16L

2018. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A kedves #3-as válaszoló ezt a szívhez szóló üzenetet küldte nekem. Csak hogy mindenki lássa mennyire lehet értelmes és komolyan vehető.

"Az üzenet:

Egy 19 éves kis f#szverő p#cs engem ne parasztozzon le, apád lehetnék b#szd meg, tanuljál egy kis illemet te anyaszomorító k#csög.

Tudd meg f#szfejkém, hogy igenis pénztárca és f#sz kell a mai csajoknak, ne játszd meg itt magad mások előtt."

Én "cenzúráztam" ki, csak hogy megtudjam nektek mutatni. :) Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy ha az apám lehetnél valószínűleg nem lennél ennyire buta. ;)

2018. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akik szerint csak pénzzel lehet lányt fogni, azért vagyunk néhányan kivételek. Én speciel kicsit hülyén is érzem magam ha a barátom fizet nekem akármit is, sokkal jobban szeretem magamnak fizetni a dolgokat 😅. A barátomnak 18 cm, de a 16 cm jobb lenne, mert szerintem a 18 az nagy 😅.

16L

2018. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!