Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki eltudja nekem mondani,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki eltudja nekem mondani, hogy most mekkora a normális pénisz-méret?

Figyelt kérdés

Mindenhol mást olvasni. Van ahol azt írják h 11.1 cm a világátlag, van ahol 13.12, van ahol 14, és van ahol 16, meg ugye vagy a Gyakori. Most akkor mi az igazság?

Itt a gyakorin kb 10 farokból 8 db 16 cm feletti. És aki nagy méretet ír attól volt h kíváncsiságból kértem képet, és tényleg nagy volt, tehát nem hazudott.

És most már kezdek aggódni hogy az én 13-14 centisemmel gond van.

Meg van aki azt írja, hogy az átlag péniszméret egyre nagyobb lesz. De ez szerintem nem igaz, főleg nem pár évtized alatt.


Vannak itt lányok akik azt írják, h nem a méret számít hanem a tulajdonosa, meg az h h használja. De ezt nem tudom hogy tényleg így van, vagy csak nyugtatgatni akar.


Légyszíves normálisan válaszoljatok!

Köszi!


2018. jún. 8. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Csak nyugtatni akar
2018. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

Csak nyugtatgatnak. Te se rúgsz bele szívesen a földön fekvőbe.

Van az a méret, ami már kényelmetlen nekik, de ~18-ig az én tapasztalataim szerint, szeretik a ha keményen alájuk vágnak. :D

2018. jún. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%

Kedves kérdező.

35 éves, nimfomán nő vagyok. Azaz megjártam nehány farkat.

Szóval elhiheted, van tapasztalatom.

A 16 fölötti méret még nekem is kellemetlen. Nem jó, nem lehet normálisan kiélvezni, mert egy nagyobb, kevésbé óvatos lökés és az élvezet helyett kínokat kapok.

A 13-14 centi valóban az átlag.

Ha nem sülsz el 1 perc alatt, ha figyelmes vagy, nem kókadsz, akkor akár 10 centis is lehet, a lényeg, hogy az legyen a célod, hogy a partnered kielégüljön. Ahogy a nőnek is arra kell törekedni, hogy kielégitsen téged. Bár nektek jóval egyszerűbb örömet okozni.

Szóval ne csináld össze magad. A 13-14 centid tökéletes. Ha jó vagy az ágyban.

2018. jún. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
#3 Kár volt ezt kiírni, holnap reggelig kapod majd a priviket. :D
2018. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az átmérője 4-4.2 cm az elég?
2018. jún. 8. 19:12
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek elég, valakinek nem. Kár ezen rágódni.
2018. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16%
13-14 centissel kefélni lehet de átlag alatti
2018. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

A nimfomán nő tudhatná, hogy nekünk nőknek is mások a méreteink, máshogy tágulunk, különböző mértékben vagyunk érzékenyek.


Kérdező a méreted a legtöbb nőnek bőven megfelel, de nem tökéletes kategóriás. A vastagsága meg átlag feletti.


16-17 az ideális szerintem, olyan 3,8 centivel.


Ne rágódj azon, hogy nem a tiéd a legtökéletesebb pénisz a legtöbb nőnek, elég, ha egynek ideális.

2018. jún. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De nem lettem nyugodtabb, ezek szerint szinte mindenkinek nagyobb van mint nekem ;(
2018. jún. 8. 20:01
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Te is azok közé tartozol, akik nem a választ keresik, hanem a meggyőződésük igazolását. Te már eldöntötted, hogy a szerszámod kicsi, csak azt hallod meg, aki ugyanezt mondja. Saját magadnak nehezíted az életedet.

Mellesleg azon gondolkozz el, hogy mit jelent az átlag: akinek éppen átlagos van, az tudhatja, hogy épp annyi embernek van kisebb, mint ahánynak nagyobb. Mégsem tűnik úgy, mintha a férfiak fele örök szüzességben senyvedne.

2018. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!