Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem jó vele a szex, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó vele a szex, akkor a szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem valami jó a szex a barátommal,túl kicsinek érzem. Többféle pózt és technikát kipróbáltunk már,de egyszerűen nem stimulál eléggé és hiányzik a "kitöltött" érzés. Orgazmusom sincs mindig.


24/L



2018. jún. 5. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Próbáld meg vele megbeszélni, de igen előbb utóbb szakítás lesz a vege
2018. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már intim tornáról,ami által összébb tud szűkülni a hüvely. Nézz utána :)

Sajnos ez nem túl jó egy kapcsolatban. Igaza van az előzőnek, előbb utóbb a kapcsolat rovására megy.

2018. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
talán ne rögtön a szakításra gondolj szexuális problémánál, hanem kompromisszumra, már ha szereted, és nem csak dugópajtit keresel...
2018. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szelektálva olvastad a kérdést, vagy direkt nem vetted figyelembe hogy leírtam : már mindent kipróbáltunk.


A jó szex meg alapvető fontosságú mind egy jó kapcsolatban, mind a testi-lelki egészség, kiegyensúlyozottság szempontjából. Olvasgass a hosszú távú kielégítetlenség káros hatásairól.

2018. jún. 5. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Szakíts vele! Megerősítésre vársz, itt megkapod.
2018. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
oksa, de akkor meg ha tudod, hogy úgyis szakítasz vele, minek írsz ki egy ilyen kérdést 24 évesen?? ha tanácsra van szükséged, kérj olyantól, aki jobban ismer, akiben megbízol, és talán tud is releváns választ adni
2018. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk én azt csodálom Ő nem szakított veled... Ilyen arrogáns stílust ritkán látni -.-
2018. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%
Nalunk sajnos ugyan ez volt kb. A csajom nem elvezte abszolut a sexet. De soha nem derult ki, hogy azert mert egyszeruen aszexualis (igen, alapozott ok van ezt is feltetelezni) vagy en voltam kicsi neki. O nem merte meglepni, csak szepen elhidegult tolem. Avegen mar szinte irritalta a jelenletem es attol volt gorcsos, h megint mikkr kivanom meg. Ugye hogy meg olvasva is rosszul hangzik? Egeszben a legrosszabb, h nkm kellett befejezni a kapcsolatot, mert meguntam h nem kivan. Pedig baromsag, hogy en szakitsak, merz o neki van baja velem. Ugy hogy en azt mondom legy egyenes es bator ember, es tedd meg amit meg kell. Szakitsatok meg idoben, amig nincs ez elfajulva nagyon. Ha viszont tiszteled, akkor nem kell megalazni, hogy a kicsi farka a baj, hanem egyszeruen nem kivanod es nincs meg tuz benned.
2018. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Velem biztos nem járnál így! Jó adottságokkal rendelkezek és sokáig bírom. Ismerj meg ha egy jó partnert szeretnél.
2018. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én 1 év 11 hónapig bírtam a 11,5 centis szerencsétlent...

nyalni nem tudott ujjazni luxus volt... dugni jaj istenem 4. partnerem van jelenleg neki most 18 azzal lehet szexelni és érdekes még mást is tud csinálni nem csak szexelni (másik kettőnek is 15-16 centik voltak de ez rettenetes volt)

nem értem meg ha tényleg kicsi az intim méret hogy lehet mellette nem nyalni ujjazni bármi

még a fétisét is megpróbáltuk hát gatya, nem volt már kedvem a lassan 2 évi szenvedéssel és csak maszturbálással elmenéshez hát finoman elváltak útjaink mert flusztrált kiéhezett voltam, megcsalástól meg okádok.

Nem mindenkit lehet betanítani az ágyban rendesen sajnos, majd ráérez de én már nem bírtam tovább.

Hány centi?

2018. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!