Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+os nőtársaim! Nem éreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+os nőtársaim! Nem éreztétek magatokat kellemetlenül, mikor egy sokkal fiatalabb sráccal feküdtetek le?

Figyelt kérdés
Természetesen csak azokat kérdezem, akiknek már van tapasztalatuk hasonló témában. A "nem, mert sose feküdnék le fiatalabbakkal" típusú kommentek megelőzése végett...
2018. jún. 6. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
dehogy éreztem magam kellemetlenül! épp fordítva!! :)
2018. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én 22 éves fiukent megtisztelő el éreznem egy ilyen nővel agyba bújni :)
2018. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%
Én kellemetlenül éreztem magam, mert a srác korabeliek azért csinosabbak és feszesebbek voltak mint én. Szégyelltem nagyon a testem előtte.
2018. jún. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kedves üzenet küldő!

Volt már tapasztalatod idősebb nővel?

2018. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Butaság, nem kell amiatt kellemetlenül éreznie senkinek...

Mondom ezt úgy, hogy régebben és is kicsit kellemetlenül éreztem magam egynfiatalabb lánnyal, de rájöttem, hogy nem ezem múlik, jogy egyenlőek vagyunk e az ágyban és senki nincs kihasználva.

2018. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

35 éves vagyok, így beférek a korhatár besorolásba

A legutóbbi szexpartnerem, akivel másfél éven át okoztunk örömet egymásnak, a megismerkedesünkkor éppen 21 éves volt.

Ő teljesen megőrült a testemért. Hozzáteszem rendszeresen sportolok, és vigyázok magamra, könnyedén állíthatom, hogy valószínűleg jobb bőrben vagyok, mint sok huszonéves.

Egyáltalán nem éreztem magam kellemetlenül vele.

Hisz azok a srácok, akik buknak az idősebb nőkre, tudják mire számítsanak, ha lekerül a textil. Nem mintha 30 fölött valamiféle drasztikus öregedésbe kezdene az ember....

Ha valaki képes figyelni magára, és tesz is azért, hogy ne legyen petyhüdt zsírkupac, akkor nincs miért szégyenkeznie.

No meg egy egészséges önértékelésű nő sosem fog szégyenkezni a teste miatt.

2018. jún. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, nem éreztem magam kellemetlenül. 22 volt a srác és úgy feszített, mint még soha senki. Mindkettőnknek pozití volt.

Ha tehetém csak fiatalabbal feküdnék le.

2018. jún. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ilyen nőkkel miért nem találkozok? Sok 21 év korüli nő nem tudja h mit akar aki idosebb az tudja mi kell neki nem csoda hogy sok korombeli srác idősebb nokhoz vonzodik

21/F

2018. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon izgato volt. Azota 17-23 eves korig ismerkedek eloben is. En jol nezek ki es buszke vagyok a testemre. Epp ezert varom el a 20 eves fiutol is,h o is sportoljon vmit. Aki kellemeenul erzi magat,az magaval nincs megelegedve.

N/35

2018. jún. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huszonévesként szívesen szeretkeznék hasonló korú hölggyel ;)
2018. jún. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!