Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, feküdtetek már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, feküdtetek már le több angol férfivel, legalább 3-5-tel? Ha igen, milyen volt velük a szex a magyarokhoz képest? Hogy jött össze ennyi angol férfi?

Figyelt kérdés
2018. márc. 28. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én angol területen élek, egyel sem voltam nem még öttel, és ahogy kinéznek nem is akarok, bármelyik magyar férfi lekörözi az angolt.
2018. márc. 28. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
30%
#1 Én tinderen kifogtam egy nagyon helyeset, amikor Pesten volt, hát fantasztikus volt a szex, azzal kezdte, hogy egymás után kétszer kinyalt. Nem tudom, hogy ennek az “önzetlenségnek” van-e köze ahhoz, hogy egy igazi angol úriember, de ilyet magyar férfi még nem csinált, pedig voltam már néhánnyal.
2018. márc. 28. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze alapból nem referencia a közvéleménykutatás, pláne nem ilyen téren, de azt mondják, hogy az angolok átlagosan jó szeretők. Nem kiemelkedőek, de nem is rosszak. Az olaszokat tartják a legjobbnak. De ott a másik része, hogy utána a franciákat, de ez csak egy mítosz. Itt jön be az, hogy nem referencia. Mert a francia nők az egyik legelégedetlenebbek a párjuk teljesítményével. Egy lánnyal beszéltem, akinek volt francia csávója, mondta, hogy nem volt valami jó. A spanyolokra mondják még, hogy jók. Az angolokra viszont az bizony igaz, hogy átlagban elég kicsi van nekik. Persze ez nem feltétlen probléma.
2018. márc. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!