Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk titeket kérdeznélek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket kérdeznélek. Hogyan gondoltok vissza arra a lányra akivel először feküdtetek le. Igaz az hogy jobban kötődtök ahhoz a lányhoz?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, teljesen igaz. Mással volt jobb, volt hosszabban tartó kaopcsolat, volt sok minden, de az elsőre mégis meleg szívvel emlékszem.
2018. márc. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Én eggyáltalán nen kötődök hozza..nem is gondolok rá ..es h hogy gondolok ra...haat nem eppen pozitivum kent..
2018. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Kapcsolatban történt az első mármint szerelem volt?
2018. márc. 21. 00:13
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
egyáltalán nem kötődök hozzá, sőt eszembe sem szokott jutni hogy mi lehet vele. Igazából lényegtelen dolog az egész
2018. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
#3: természetesen! Heves, nagy, évekig tartó szerelem.
2018. márc. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szerelemben veszítettem el. Viszonylag fiatal voltam és így visszagondolva kicsit ügyetlen is. De mindig mikor visszagondolok akkor jót mosolygok a történeten. Azóta is jóban vagyok a lánnyal a vonzalom megmaradt, de sem akkor sem most nem érzek iránta többet. Egyszer feküdtünk le, de nem kizárt hogy a jövőben felelevenítjük a dolgokat..:) 20F
2018. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Elég vegyes. Nem éreztem túl sokat a lány iránt, ő erőltette a dolgot. Az biztos, hogy jól keverte a kártyákat az elején. Kapcsolat lett belőle, így idővel persze elkezdtem érezni azért valamit, de inkább a negatívumok domináltak a kapcsolatban és főleg a végkimenetelben. Persze nyilván voltak pozitívumok is így tudok visszaemlékezni szépre is. Bár már nagyon halovány sok minden. Mi nem beszélünk és nem is fogunk az biztos. Most, hogy beszélek róla konkrétan dühöt érzek, de bonyolult hogy miért. Annyi biztos, hogy ő is jócskán hozzátett ahhoz, hogy egy kicsit se bízzak a nőkben.
2018. márc. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 cort73 ***** válasza:
100%
Igen. Ő lett a feleségem.
2018. márc. 21. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nálam nem így van, komoly kapcsolatnak indult, de vége lett, gondolni sem szoktam rá, kötődni meg végképp
2018. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem. Micsoda hülyeség...
2018. márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!