Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Mennyire taszit egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyire taszit egy nagy mell?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyok a melleim es ezzel a bimboim is nagyobbak... nem voltam meg fiuval, es emiatt is felek barki elott is levetkozni... lanyok kozul dokan mondjak hogy jajj ez mennyire jo mert a ferfiak szeretik, de igazabol en nem tudom.. leginkabb a bimbom zavar. Velemenyek? 18/l

2018. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Én nem mondom. Hogy kamus vagy, de elég furcsa, hogy nem tudod a méretedet, mikor a boltban is úgy van kitéve, hogy ki van írva.
2018. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
74%

Hogy néznéd már szemre? Annyiféle alig megkülönböztethető méret van, hogy elég sokat kéne próbálgatnod vásárláskor... vagy évente 1 db melltartót veszel, hogy így képes vagy elfelejteni? Esetleg olyan igénytelen vagy, hogy csak úgy veszel pár melltartót "szemre", és nem is passzol a méret? :D

(Hogy ne legyen teljesen OFF a válaszom, NEM taszító a nagy mell.)

2018. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

# 20/22


Most hatalmas dolgot árultál el. Nem gondoltuk volna hogy így van a számozás. 80A , 80B... Ezen belül nem szokott lenni. 80A/1 , 80A/2...

2018. jún. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Hidd el, mi férfiak, vagyis a többségünk mindig is rajongtunk a nagy mellekért, a nagy melleket részesítjük előnyben, tartjuk sokkal vonzóbbnak. Magától értetődő, elvégre az a nőies.
2018. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
47%
Barátnőm se tudja a mellméretét :').
2018. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
A kérdező nem kamus. En se tudom nő léttemre ,hogy milyen és hanyas kell. Sokszor változó nem mindig ugyanaz jó.
2018. jún. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
22es látszik egy kretén férfi vagy és nem értesz hozza!!
2018. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

(22-es vagyok)

#27 Már miért lennék én a férfi? Nem én nem tudom, mekkora a mellméretem...

#26 Nekem is többféle méret jó, attól függ, milyen típusú melltartóról van szó. De akkor is be tudom lőni nagyjából, hogy mekkora, és pontosan milyen is az a pár méret, ami szóba jöhet. Annyiféle akkor se lehet, maximum 1-2 méret eltérés.

2018. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Akar ferfinak titulaltok akar nem akkor se tudom. Es egy csomo osztalytarsam se tudja, meg anyumat is megkerdezten es azt mondta hogy o ezt sose ertette es hogy azt veszi meg ami szemre kb jo. Nincs ebbe semmi nagy dolog. Minden kinai es akarmi van ra irva vannak elteresek es elszamozasok. Valahogy fogadjatok el.
2018. jún. 12. 22:19
 30/34 A kérdező kommentje:
Hogy mindenki megnyugodjon megneztem es 75/D👐
2018. jún. 14. 16:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!