Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem túl előnyös külsejű fiúk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl előnyös külsejű fiúk, férfiak! Ti mit szoktatok érezni ha tipikus cicababás, ám mégis nagyon kivánatos csajokkal, nőkkel kerültök interakcióba?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akik kissé "ribisek", kirakják mindenüket, hangsúlyozzák az adottságaikat, kicsit közönségesen. S egyértelműen tisztában vannak azzal, hogy Ők szexik. Mivel sok pasi, a legtöbb pasi nem szereti ezt a stílust, azért ha valóban szép és kivánatos nőkről van szó, akkor mindenkinél elérnek szerintem egy hatást...


Nem túl jóképű, alacsony és/vagy lúzerebb tipusú srácok, Ti mit éreztek és mit csináltok ha ilyen lányokkal kerültök spontán interakcióba?

Pl. sorbanálás valahol, "buszon esés megakadályozás", s ezekből adodó rövid szóváltás, stb.



Csak nekem mérhetetlenül kínos az ilyen szitu?

És ilyenkor úgy érzem mintha mindketten a kettőnk közötti szintkülönbségeken gondolkodnánk, persze nem mondjuk ki.


UI: Az említett "tipusú" lányok, nők is írhatnak, bár nem hiszem, hogy itt akadnak...



2018. ápr. 9. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

MIT érez? Hogy azt a csajt akarja, az jár neki

Tudom mert jó csaj voltam fiatalon es többször mentem szánalombòl talira ilyen fennt emlitett pasikkal . Nem kellett volna

Most ,h idösebb vagyok es van 15 kiló feleslegem , még azoknak se kellek az úgymond " egyszeru " pasiknak

Szóval lányok , nem kell sajnálni öket , hulljon a férgese!!!!

2018. ápr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit: kellene egy ilyen a kányának:).
2018. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"bár nem hiszem, hogy itt akadnak..." :DD Hát jó.:D Az ilyen lányokat véletlenül sem érdekli a szex téma.:)
2018. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De érdekli, csak nem olvasnak róla... Általában, inkább csinálják.


Amúgy ne vedd sértésnek, vagy valami. Nekem meggyőződésem, hogy ezen az oldalon eleve sokkal több a férfi.

2018. ápr. 10. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:

#1 Te vagy egy undorító féreg, hogy szopattad őket, megszánásból.


Meg is érdemled, megöregedtél, elhervadt a virágod 30 felett, már csak gyűlnek a kilók és a szarkalábak.

Mást nem tudtál letenni az asztalra, ne csodáld, hogy nem kellesz a kutyának sem.

Ez a belül rothadó "jó nők" sorsa...


Míg egy férfi 30 felett egyre jobban néz ki, anyagilag is egyre sikeresebb lehet. Akkor már a külső sem számít egyből. A élet igazságos és kiegyenlít :)

2018. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
életemben max kétszer volt ilyen, de az is nagyon régen 25 év alatt
2018. ápr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Érdekes... Velem rendszeresen , heti/havi szinten megesik.
2018. ápr. 10. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem történik ilyen mert én leszarom.


Van egy sales-es csaj a cégnél, olyan cickókkal, hogy beszélnek.


Nem érzem magam zavarban akkor sem ha a melleit bámulom odatévedt tekintetekkel.


Egyszerűen másban vagyok jó, és ezt tudom is. Emiatt nem érzem kevesebnek magamat.

2018. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!