Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Mennyire taszit egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyire taszit egy nagy mell?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyok a melleim es ezzel a bimboim is nagyobbak... nem voltam meg fiuval, es emiatt is felek barki elott is levetkozni... lanyok kozul dokan mondjak hogy jajj ez mennyire jo mert a ferfiak szeretik, de igazabol en nem tudom.. leginkabb a bimbom zavar. Velemenyek? 18/l

2018. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja meg annyi hogy nem vagyok kover hogy amiatt lenne ekkora, normal testalkatom van
2018. jún. 6. 19:02
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mekkora nagy?
2018. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kosaras?
2018. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
36%

Milyen méret?,mert így hogy nagy nem sokat mond.

Ha nem vagy dagi akkor az úgy nagyon szexi,mehet a mellszex is.

2018. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 NDSM ***** válasza:
100%
Engem (férfiként) egyáltalán nem taszít a nagy mell. Sőt élvezd ki az előnyeit. Sok férfinak tetszik és így bátrabban válogathatsz köztük. A bimbóidat meg úgyis csak az látja, akivel (bizalmilag) eljutsz addig, hogy megmutasd.
2018. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Kb 80as vagy nem tudom
2018. jún. 6. 19:11
 7/34 A kérdező kommentje:
Koszonom #5 a valaszt:)
2018. jún. 6. 19:13
 8/34 anonim ***** válasza:
82%

Csatolhatnál egy bikinis képet, vagy neten keress hasonlót a tiedhez, úgy sokkal könnyebb lenne válaszolni :)


Egyébként engem zavarni nem zavar, de nem is a kedvencem, ez leginkább az arányoktól függ. Ha vékony lány vagy és a melleid aránytalanul túl nagyok akkor az nem szép, de ha átlag vagy annál egy kicsit teltebb vagy akkor szexi tud lenni. Bár én személy szerint az átlag vagy kisebb mellekért vagyok oda, szerintem szexibb mint a nagyok :D De ettől függetlenül sok pasinak tetszik ne aggódj :)

18/f

2018. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
72%
Nekem csak a nagy mellék tetszenek.
2018. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is nagyon tetszenek a nagy mellek 😍
2018. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!