Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ferfiak! Mennyire taszit egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mennyire taszit egy nagy mell?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyok a melleim es ezzel a bimboim is nagyobbak... nem voltam meg fiuval, es emiatt is felek barki elott is levetkozni... lanyok kozul dokan mondjak hogy jajj ez mennyire jo mert a ferfiak szeretik, de igazabol en nem tudom.. leginkabb a bimbom zavar. Velemenyek? 18/l

2018. jún. 6. 19:01
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Jaa ertem. Koszonom a valaszokat:)
2018. jún. 6. 19:23
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek a nagy a jó. Annak bele kell férnie a lógásnak is, a nagy bimbónak is.

Aki a kicsit szereti, annak az egy kézben el fog férni .

Aki a közepeset, annak meg más a kompromisszum.

2018. jún. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
0%
Muti
2018. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Drágám, a 80 cm az a torzsed átmeroje, nem a kosár. A, B, C, D vagy E kosár talán? Az a mell igazi mérete. :)

Ha gondolod keress ide googlen egy csajt, hogy kb milyen a cicid.

2018. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy nem vagy lány, ha nem csak hogy a saját mellméreteddel nem vagy tisztában, hanem a fogalmakkal se... :D a 80 a hátad kerületét jelöli, a kosarat betűk... tehát attól még, hogy 80-as a méreted, nem feltétlenül nagy a melled.

Egyébként pedig vagy nagyon provokatív kérdés, vagy elég butus vagy, mivel köztudott, hogy a pasik elég nagy százaléka rajong a nagyobb mellekért.

A nagy bimbó pedig szerintem nem sok pasit zavar.

2018. jún. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az, hogy a nagy mellű lányok szerint a kis mell tetszik nekünk, a kis mellűek szerint pedig a nagy?

A valóságban a kicsi és a nagy mell is tetszik a legtöbb férfinak.

2018. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem vagy kamu, ha még a méretet meg a kosarat sem tudod. A saját melledről. Csak annyit hogy nagy a bimbaj.
2018. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Uristen. Azert mert nem tudom? Eleg vicces. En szemre szoktam megvenni a melltartokat otthon meg nem kapdosom elo hogy na nezzuk mar meg mekkora megis hogy pontosan kiirhassam ide. De persze kamu vagyok, vegulis nekem mindegy:)
2018. jún. 6. 20:28
 19/34 anonim ***** válasza:

Nem kifejezetten rajongok a nagy mellekért, de az túlzás hogy taszítanának Szerintem minden mellméret nézhet ki jól.

18/f

2018. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Meg elarulom hogy a szamozas ugy van hogy eleirjak a szamot is, 80a, 80b stb. Ezen belul nem tudom
2018. jún. 6. 20:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!