Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A második randink volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randink volt még csak, de már a fenekemet simogatta, fogdosta. Nem túl korai ez még? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jól esett, de nem akarok sietni semmivel.

2018. jún. 1. 19:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nem így akartam, de ezt bonyolult lenne megmagyarázni.

Ő pedig olyan kedves nekem, megkedveltem, de még egyenlőre semmi nem biztos, csak ismerkedünk !ennyi !

2018. jún. 1. 22:49
 22/30 anonim ***** válasza:
81%

"Ő egy érett férfi."


Hát, szerintem nem. Mégcsak férfijnek sem nevezném, ha ennyi gerince van, hogy kapcsolata van, és ráhajt egy sokkal fiatalabb szűz lányra. Ez nem férfi. Ez egy kan, vagy mi. Bocsesz, de nem jut eszembe szebb jelző. Ja, és nem is érett.


Sok jóra ne számits tőle. Amint már említették előttem is, egy trófea leszel neki a többi mellé.


Jogod van megmondani, mi jó, és mi nem jó neked. És kérdezni is jogod van. Bármit. A válaszolónak meg joga van nem válaszolni. Egyszerű...


Amit szeretnél: "Nem tartós kapcsolat"... Hogy érted? Soha nem hallottam ilyenről, és nem is értem. Úgy mész bele egy kapcsolatba, hogy tudod, hogy vége lesz? És ha vége akkor mi lesz? Az érzelmeket elkülditek világgá, mosolyogva elbúcsúztok egymástól, és ennyi? Nem fog fájni? Nem fogsz sírni?


Mi a különbség a tartós és a nem tartós kapcsolat közt, de ezt általában a kapcsolat végén (ha van vége ;) ) tudjuk csak megállapítani. De egy kapcsolat elején mindenki tartós kapcsolatra tórekszik. Senki nem megy bele egy kapcsolatba azzal a tudattal, hogy 2 hónap múlva szakítani fog. Annak mi érteleme van? Miért nem tartós kapcsolatot szeretnél? Miért nem egy korodbelivel? Hidd el, jobb lenne :)


És ha mar így, akkor érdekelne, hogy Te milyen különbséget látsz egy tartós és nem tartós kapcsolatban? Mi van meg az egyikben, ami a másikban nincs?


És még egy dolog: sokkal jobban járnál, ha találnál egy férfit. De sajnos szerintem nem vagy tisztában a férfi szó jelentésével.


Valahogy így definiálnám: azon kívül, hogy a neme férfi, van gerince (nem randizik mással, ha kapcsolatban van), tiszteli a nőket (de mindenki máshoz tisztelettel viszonyul), előzékeny (nem fogdossa a feneked a másik randin, ehelyett mondjuk hoz egy szál virágot, kinyitja neked az ajtót stb), jószivű (nem hajt rá egy szűz lányra csak azért, hogy legyen +1 trófeája, miközben épp kapcsolatban van), őszinte (az aktuális partnerével is), határozott (ha a kapcsolata nem működik, véget vet neki, tisztességesen), vannak céljai (azaz meg se fordul a fejében olyasmi, hogy "nem tartós kapcsolat". Tartós kapcsolatra törekszik), bátor (ez a pasi a barátnőjének fél igazat mondani, hidd el, hogy berezelne akkor is, ha fizikailag megtámadna valaki. Elfutna, nem védene meg. Aztán magyarázkodna), védelmező, udvarias, és romantikus (egy szál virág, vagy egy csokor kedves lenne tőle, még ha nem is minden randin).


Biztos férfi akivel randizgatsz? Legyen inkább "pasi"... még ha 50 éves is.


A helyedben nem mennék bele semmibe vele. Vagyis, nem tudom... ha neked is olyan belső értékeid vannak, hogy semmilyenek, akkor így belegondolva tök mindegy. Nem biztos, hogy megérdemled, hogy egy férfival veszítsd el (persze a belső értékeinken lehet dolgozni...).

2018. jún. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
55%
Sok hülyét láttam már, de te viszed a prímet :D
2018. jún. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
81%
Szóval szeretője akarsz lenni valakinek úgy, hogy szűz vagy, és a fenékfogdosáson aggódsz. Te nagyon okos lány lehetsz.
2018. jún. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
62%

Azt írod, szűz vagy, de azért voltak már fiúk az életedben? Randik? Vagy csak olyan sutácska dolgok?

Nem feltétlenül jelent gátlástalan nyomulást a simogatás, az a férfi megszokta a mozdulatot, ami -ahogyan valaki kérdezte is- csók közben meglehetősen természetes. Ha meg nem is taszított, hanem jól is esett, akkor nem kell miatta aggódnod. Ha más jelét nem tapasztaltad az erőszakos törtetésnek, akkor lehet, hogy csak a te tapasztalatlanságod miatt volt furcsa.

Első komoly tapasztalatnak egy érettebb korú férfi nem a legrosszabb eset, és minthogy igen fiatal vagy, nem kell amiatt sem aggódnod, hogy mi lesz, ha valami mégsem ideálisan alakul. Veszíthetsz? Érzelmileg talán, de mindenkinek voltak rossz tapasztalataik, és attól többek lettek, és okosabbak.

Hallgasd meg a tanácsokat, de dönts bátran a saját érzéseid szerint.

2018. jún. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
64%
Mi másodikon már szexeltünk, azóta is együtt vagyunk. (9év) 32F
2018. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Most ha nem komoly kapcsolatot akarsz egy jóval idősebb férfival úgy hogy még szűz vagy akkor miért is aggódsz azon hogy a fenekedbe markol???


Nekem ez ellentmondásos. Ha nem komolyat akarsz akkor abba aztán minden belefer de akkor meg ne panaszkodj.


24N

2018. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27%
És akkor mi van, h jól esik, csináljátok... Ne hallgass az itteni idiótákra, akik a mai napig azt hiszik, hogy a középkorban élünk... Miért kell úgy beállítani a szexet mintha valami ördögtől való dolog lenne? Ha úgy érzed, hogy jól esik, akkor ne problémázd túl, csak élvezd. Ha pedig korainak tartod, akkor finoman jelezd, hogy ezt még ne... Ilyen egyszerü
2018. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
48%

20 éves szűz lány, nála sokkal idősebb kannal kavar, aki amúgy is kezel egy nőt. És ez a lány azon aggódik, hogy a második randin letapizta a seggét a pali, holott a lány sem akar többet egy laza kapcsolatnál.

Na menj a p1csába kérdező:D

Inkább a korosztályodból kene válogass. Hidd el, közöttünk sokkal jobb pasik vannak ennél a negyvenesnél.

2018. jún. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
15%
A kérdező tehát akar egy konkrét manuszt egy nyárra mondjuk
2018. jún. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!