Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A második randink volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A második randink volt még csak, de már a fenekemet simogatta, fogdosta. Nem túl korai ez még? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Jól esett, de nem akarok sietni semmivel.

2018. jún. 1. 19:19
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%

Csók még nincs, de tapi van? Kicsit mintha fordított lenne a helyzet, és ha jól értem nyilvánosan tette? Mármint nyilvános séta közben simogatta a fenekedet? Azért ez gáz a részéről... Egy érett férfi tud annyira uralkodni magán, hogy ne taperolja a barátnője fenekét nyilvánosan, mint a hormontúltengéses kamaszok..

Szóval szerintem gyors a tempó, pláne a te esetedben. Ha téged zavar, szólj, hogy lassítsatok!

2018. jún. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem számít korainak, de ha szűz vagy biztos megérti, hogy lassabban szeretnéd.
2018. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Ráaldásul van neki valakije, akivel alkalmi viszonyt folytat, viszont már romlandó a kapcsolatuk, de nem tudom hogy kéne rákérdeznem erre.

Megvallom zavar, de azt gondolom, nincs még egyenlőre jogom ahhoz, hogy bármit is megszabjak neki, főként úgy, csak most kezdtünk el ismerkedni, ráaldásul nem tervezünk családot, közös jövőt, stb, a köztünk lévő korkülönbség miatt. De nem akarok egy második lyuk lenni a későbbiekben !

2018. jún. 1. 20:42
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez egyénenként változik.

De szerintem korai.


Bár a jelenlegi párommal az első randin nagyon jól elbeszélgettünk, délután 3tol hajnali 3ig kint voltunk. Annyira éreztem hogy ő más mint a többi. És tudtam a viselkedéséből hogy nem csak szexet akar. Így mikor meg akart csókolni, engedtem.


Másnak ez is korai lett volna, és én is azt mondom nem vagyok az a típus aki első randin pl csókolózik de itt ebben az esetben annyira minden szuper volt hogy adta magát a dolog. Bár nem mászott a bugyimba és nem markolászta a fenekem, az nekem is nyomulos lett volna.. Úriember módján csókolt meg.


Azóta is együtt vagyunk :)

2018. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%

Azt írod nagy a korkulonbseg, mégis mennyire nagy?


Mert ha egy 20asal vagy annál több akkor lehet csak d44ni akar... :/

2018. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezeket összerakom, hogy szűz vagy, hatalmas a korkülönbség, fogdossa a feneked a második randin, ráadásul viszonyt folytat valakivel és így kezd el randizgatni mással... fiú vagyok, de a helyedben felejtős lenne az ürge.
2018. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

"van neki valakije, akivel alkalmi viszonyt folytat, viszont már romlandó a kapcsolatuk"

Ugye ezt ő mondta neked? Ez olyan, mint amikor a hapsi azzal nyugtatgatja a szeretőjét, hogy már nincs semmi az asszonnyal, csak a gyerek/pénz tarja őket össze..


"azt gondolom, nincs még egyenlőre jogom ahhoz, hogy bármit is megszabjak neki"

Ha neked nincs jogod bármit megszabni neki, akkor ő neki meg nincs joga a feneked fogdosni, nem?


Egyébként igaza van az előttem szólónak, ha az előbbiek mellé még viszonya is van mással, akkor felejtős a pasi. Csak egy újabb trófea lennél neki.. Tudja, hogy szűz vagy? Mert akkor még kuriózum is lennél..

2018. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
csak dugásra hajt,ha megvoltál,lelép.
2018. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nem tartós kapcsolatot akarunk !

Szex, közös programok, érzelmek. Egyszerű párkapcsolat !!!!

Ezt tisztáztuk. De nem akarom, hogy mellettem más is legyen neki.

2018. jún. 1. 22:17
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

" Nem tartós kapcsolatot akarunk !


Szex, közös programok, érzelmek. Egyszerű párkapcsolat !!!! "


És ha lesznek érzelmek biztos eltudod engedni? Miért nem szeretnél tartós kapcsolatot, ami ugye szintén párkapcsolat, mondjuk egy korod bélivel vagy csak kicsit idősebbel? ( aztán eldől idővel, hogy valóban tartós-e vagy mennyire lesz az ) Nem értem miért így szeretnéd elveszíteni a szüzességed. :S

2018. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!