Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlésre kinek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlésre kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sajnos kb. 2 percnél tovább nem bírom. Valaki próbált már valami természetes készítményt?

Neten találkoztam pl. a rui shen magömlés késleltető olajjal, vagy van a pjur superhero spray, tapasztalatok?



2018. máj. 6. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
8%
Agyat növesztettem. Ez vált be.
2018. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Maszturbalas elhuzasa sokaig, szex kozben gondolj aszexualis dolgokra, egy ido utan hozzaszokik a farkad a punci erzesehez.
2018. máj. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi késleltetős óvszerrel oldjuk meg ha tovább akarjuk csinálni. De ez nem oldja meg a problémát amúgy. :) Viszont a páromra ezért nem haragszom, így is elég jó vele.
2018. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmilyen készítménnyel nem próbálkoztam eddig, fejben elvonatkoztatni pedig annyira nem megy. Nálunk inkább a "trükkök" válnak be. Szóval a szex általában úgy megy, hogy már az előjáték során elmegyek egyszer, viszont a végére újra lendületbe jövök, és akkor már tovább is bírom. Ha orális szextől élvezek el, az még nem öli meg a hangulatot, de ha egyből betenném neki, és 2 perc alatt végeznék, akkor nem valószínű, hogy lenne kedve folytatáshoz.

Emellett pedig ott van az "edzés", vagyis hogy igyekszem minél tovább elhúzni a maszturbációt.

A dolog úgy tűnik, beválik: barátnőmmel kölcsönösen elégedettek vagyunk, ettől pedig az önbizalmam is helyreállt.

2018. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4, nagyon pontosan fogalmaztad meg a lényegét: az önbizalom, a tudat, hogy igenis ki tudod elégíteni a szeretett nőt, az a gyógyszer.

Én is jártam ebben a cipőben, de nálunk nem volt probléma az sem, hogy először "kapkodtam", mert a zuhanyozás után már újra volt "kedvem", és akkor már eléggé bírtam.

Később javult a helyzet, ahogyan öregedtem.

2018. máj. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!