Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hogyan reagáljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan reagáljak a korai magömlésre?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, 25 évesek vagyunk.

Az elején nagyon türelmes voltam, hogy hamar elment, de szerintem egyre rövidebb ideig bírja (max 5 perc, de annak is a vége már szenvedés, mert tudjuk, hogy ennyi volt...) Minden nap szeretkezünk, de már a sírás határán vagyok sokszor, mert közel vagyok, de ő elsül. Neki természetesen nem mutatom a frusztrációt közvetlenül szex után, nem akarom "megalázni" vagy bántani emiatt. Viszont én is szeretném élvezni a szexet. Tudja a dolgot, beszéltünk már erről. Van, amikor a csalódottsága miatt nem is folytatná, illetve a második menetben lelankad. Mostanában már sokszor a hangulat rovására megy, és nem szeretném, ha folytatnánk velem.

Mit tehetnék? Ha hosszú az előjáték, van amikor közben elmegy. Mindennapos szex is van, hogy a gyakorisággal se legyen gond. Fogamzásgátlót szedek, próbáltuk óvszerrel, de az nem az igazi.

Aki volt ilyen helyzetben, hogyan oldottátok meg?


2018. jan. 7. 12:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez azon kevés dolog köze tartozik a szexben amire léteznek kidolgozott technikák, terápiák.

Menjen el egy szexterapeutahoz es tanuljon önkontrollt

Feltételezem h egy rakás oktató videó is van róla a neten

Fura h ez magátol nem jut eszébe

2018. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%
Érdekes,hogy nekem sosem volt korai magömlésem,de barátnőm meg nincs,aki ezt élvezni tudná.
2018. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
14%

Nem a megfelelő fiúval jársz.


Sajnos elég sok ilyen gyorstüzelő van, van lány aki csupán szerelemből nem szakít, de majd rájön évek után hogy rosszúl csinálta hiszen a kapcsolatuk, házasságuk csupán egy régelmúlt érzés miatt maradt egyben, ami legrosszabb ha akkor tudatosodik benned amikor már gyerek is van.


Vagy elfogadod, felismered a tényt hogy nem ő sem az első sem az utolsó ilyen gyorstüzelő a földön, és keresel olyan partnert aki jobban megfelel az igényeidnek.

2018. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
2!Ez aztán a pech!:)Egy lehetőség van,forduljon orvoshoz.Ez magától nem fog megváltozni,valószínűleg ilyen az idegrendszere gyorsan izgalomba jön és lő...
2018. jan. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
És ha elsült, nem nyal ki? Ha a fiú megy el előbb, akkor szerintem alap, hogy nyelvvel folytassa, az is lehet éppen olyan jó. :)
2018. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

5-ös, nem olvasod amit írt a lány???


"Mostanában már sokszor a hangulat rovására megy, és nem szeretném, ha folytatnánk velem."

2018. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs, úgy olvastam, hogy a pasi nem szeretné, ha folytatnák.


Hát ebben az esetben talán használjatok péniszgyűrűt. De ha a kérdezőnek elmegy a hangulata attól, hogy a párja kinyalja, akkor lehet, hogy az ő frusztrációit is kezelni kéne, beszéljétek meg a dolgot.

2018. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta csináljátok, de mikor én elvesztettem kb abban a pillanatban elsültem mikor hozzám ért a csaj. Utána 2 hét alatt már bőven 20 perc volt az első menet, a második meg több mint órás. Ha nem változott ennyi idő alatt ne várj mást
2018. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

"A válasz 15%-ban hasznosnak tűnik"


a rengeteg recskabajnok, akinek már elferdült a szexualitása, leszavaz, mert sértve érzik magukat...


szánalmasok vagytok... azért lógtok itt mert ennyit értek...

2018. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ettől még ami igaz, igaz... az ágyban nem értek egy fabatkát sem...
2018. jan. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!