Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hogyan reagáljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan reagáljak a korai magömlésre?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, 25 évesek vagyunk.

Az elején nagyon türelmes voltam, hogy hamar elment, de szerintem egyre rövidebb ideig bírja (max 5 perc, de annak is a vége már szenvedés, mert tudjuk, hogy ennyi volt...) Minden nap szeretkezünk, de már a sírás határán vagyok sokszor, mert közel vagyok, de ő elsül. Neki természetesen nem mutatom a frusztrációt közvetlenül szex után, nem akarom "megalázni" vagy bántani emiatt. Viszont én is szeretném élvezni a szexet. Tudja a dolgot, beszéltünk már erről. Van, amikor a csalódottsága miatt nem is folytatná, illetve a második menetben lelankad. Mostanában már sokszor a hangulat rovására megy, és nem szeretném, ha folytatnánk velem.

Mit tehetnék? Ha hosszú az előjáték, van amikor közben elmegy. Mindennapos szex is van, hogy a gyakorisággal se legyen gond. Fogamzásgátlót szedek, próbáltuk óvszerrel, de az nem az igazi.

Aki volt ilyen helyzetben, hogyan oldottátok meg?


2018. jan. 7. 12:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Szex elött nyaljon orgazmusig réged. Ne azután, h elélvezett. Ennyire nem lehettek bénák, de most komolyan. Önzö a pasid.
2018. jan. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
próbálja ki a boom boom tablettát vagy red one , akár kamagra supert, vastagabb is lesz tőle neki, tovább is bírja, egy próbát megér :)
2018. jan. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Népbetegség, a férfiak több mint 10 %-át érinti.

Néha jól gyógyítható, néha csak nehezen.

Minthogy "fejben dől el", a terápia is ennek megfelelő, azt kell elérni, hogy a férfi "megtanulja", hogy képes kitartani. Ehhez az kell, hogy legyen pozitív tapasztalata. Minden módszer jó, ami ezt elérheti. Pl. előzze meg a behatolást a nő elélvezésig történő izgatása, hogy a férfi megértse, hogy nem lesz baj, ha hamar elmegy. Hallottam róla, hogy az ejakuláció késleltethető a pénisz enyhe elszorításával a makk alatt, de magam nem tudom megerősíteni, hogy működne. Az is beválhat, ha a nő izgatását az orgazmus előtt közvetlenül a férfi behatolással folytatja, hogy a nő elélvezése így következzen be, de ehhez gyakorlat szükséges a nőtől, mivel sokaknál a megállás nagyon visszaveti az orgazmus elérését. Meg lehet próbálni, hogy a férfi maszturbáljon elélvezésig az aktus előtt, bízva abban, hogy másodszorra tovább bírja.

Vannak óvszerek, amelyek belső oldalán lidokain tartalmú krém van, az is segíthet.


Az a baj, hogy amikor már a helyzet régóta fennáll, a türelem elfogy, és ezt a férfi érzi. És létezik objektív körülmény is, ha a nő szűk, és a péniszt szorítja, az erős inger, ami ellen nemigen lehet védekezni.

2018. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
64%
13-as, vigyázz, a sok recskabajnok akik sértve érzik magukat, téged is leszavaznak...
2018. jan. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Még néhány dolog eszembe jutott.

Neked szokott sikerülni hüvelyben elélvezni? Ha kibírnád egy ideig, hogy az orgazmust csak csiklóizgatással kapod meg, az segíthet neki megszokni, hogy a hüvelyedben nem kell "küzdenie". Ez is segíthet.

A másik, hogy ha a második menet nem megy elég hamar, talán potencianövelő tablettával lehet segíteni. Az erős, tartós merevedés neked is segíthet hamarabb a csúcsra jutnod. Később a tablettát már el lehet hagyni. Ez csak az én gondolatom, nincs tapasztalatom...

2018. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A párom is hamar elélvez. De nálunk ez nem gond, mivel én is hamar elmegyek. Én minden egyes együttlétnél amikor már kellőképpen megvan az izgalom a részemről is, rásegítek a csiklómra az izgatással és hamarabb elmegyek, mint a párom. Ha hosszabb együttlétre vágyunk, akkor meg először én kielégítem őt orálisan, utána pedig ő engem, annyi idő elég, hogy neki újra álljon és azután vagyunk együtt, akkor tovább is bírja.

Illetve nagy titka még a dolognak, hogy nem intenzív ki-be játékot kell 5 percig csinálni, hanem közben simogasson, érintsen téged, izgassa ő vagy te a csiklódat. Együttlét közben ki is veheti, aztán izgathat téged a szájával, kezével, akkor neki sem lesz folyamatos inger és tovább bírja.

Viszont ehhez az kell, hogy le kell ülni és meg kell beszélni, hogy hogy csináljátok a dolgokat. Kísérletezzetek, hogy nálatok melyik dolog válik be.

2018. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#14, ennyi tudtam tenni érted. :) 20%
2018. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#16, nagyon jó!!
2018. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Gyorstüzelő a gyerek, mi? Olvass utána, van pár módszer.
2018. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyan ez VOLT a helyzet. Megoldódott, de kellett hozzá nagyon sok idő meg türelem.


Párom néhány másodpercnél tovább nem bírta. De tényleg.. Én mindig mondtam, h nem gond, majd legközelebb, de 1 év után már kezdett zavaró lenni, ezt ő is tudta, érezte rajtam. Előtte, elmondása szerint nem voltak ilyen gondjai, nem én voltam az első és egyetlen partnere. Tudtuk, vagy változtatunk a dolgokon, vagy pedig rámegy a kapcsolatunk, de ezt nem akartuk, így kerestünk megoldást, ez fontos!


Voltunk urológusnál, kettőnél is, Magyarország legjobbja volt az egyik és kizárták, hogy testi eredetű probléma állna a dolog mögött, így elmentünk szexológushoz. Nem írom le részletesen, de terápiát írt elő nekünk, ami fél évig tartott. Külön beszélt velem is a pszichológus, párommal is, és így szépen lassan helyrebillent az önbizalma, pedig már ott tartottunk, hogy neki semmi szexuális kedve nem volt. Gyakran csak kielégített valahogy engem, be sem hatolt, már előre félt a kudarctól. Eleinte kisebb sikereket ért el: Először csak duplázta az idejét (kb 1 perc) aztán szép lassan addig sikerült, ameddig én is elértem az orgazmust. De sokat kellett érte tenni :D Többféle pozitúra, melyik a legjobb mindkettőnknek. Misszionáriust kizártuk, mert az a legizgatóbb számára. Olyat kerestünk, ami picit kényelmetlen neki, s így nem csak az élvezetre koncentrált, hanem arra is, h pl ne veszítse el az egyensúlyát :)

Sok gyakorlás (napi szinten végzett időre önkielégítést) és türelem után már azt mondhatom, teljesen tudja irányítani a testét. Azóta a szexuális életünk több, mint kiváló. :) Sok sikert nektek is! Ahogy előttem sokan írták, a legfontosabb dolog a kommunikáció kettőtök között.

2018. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!