Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként hogyan reagáljak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan reagáljak a korai magömlésre?

Figyelt kérdés

Párommal 5 hónapja vagyunk együtt, 25 évesek vagyunk.

Az elején nagyon türelmes voltam, hogy hamar elment, de szerintem egyre rövidebb ideig bírja (max 5 perc, de annak is a vége már szenvedés, mert tudjuk, hogy ennyi volt...) Minden nap szeretkezünk, de már a sírás határán vagyok sokszor, mert közel vagyok, de ő elsül. Neki természetesen nem mutatom a frusztrációt közvetlenül szex után, nem akarom "megalázni" vagy bántani emiatt. Viszont én is szeretném élvezni a szexet. Tudja a dolgot, beszéltünk már erről. Van, amikor a csalódottsága miatt nem is folytatná, illetve a második menetben lelankad. Mostanában már sokszor a hangulat rovására megy, és nem szeretném, ha folytatnánk velem.

Mit tehetnék? Ha hosszú az előjáték, van amikor közben elmegy. Mindennapos szex is van, hogy a gyakorisággal se legyen gond. Fogamzásgátlót szedek, próbáltuk óvszerrel, de az nem az igazi.

Aki volt ilyen helyzetben, hogyan oldottátok meg?


2018. jan. 7. 12:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Aki hasznos válaszokat adott, nagyon szépen köszönöm! Kaptam pár ötletet merre induljak, hogy közelítsek a témához! :)

Ő a második férfi az életemben, akivel lefeküdtem, előtte egy több éves kapcsolatom volt (vele nem volt ilyen gond, ahogy a hüvelyi orgazmussal sem). Lehet igen, hogy béna vagyok, de nem tudtam, hogy tudnék reagálni mostmár.

Azért is kértem segítséget, mert én is kezdek frusztrált lenni emiatt, de szeretnék változtatni. És nem úgy, hogy szakítok a párommal, anélkül, hogy megpróbálnánk a dolgot.


Szóval mégegyszer köszönöm, aki segített!

2018. jan. 7. 17:48
 22/25 anonim ***** válasza:

#20, ez nagyon tanulságos volt, különösen az egyensúlyozós dolog. Nagy ötlet! Gratulálok, jó olvasni ilyen történetet.

Tedd meg, hogy minden hasonló kérdésre megírod. Itt ugyanis "hagyomány", hogy a hasonló kérdésekre nem keresnek rá. hanem egy nap megkérdezik hárman ugyanazt. :D

2018. jan. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Igen, mert a 10. kérdés után amit a kereső kidobott, feladtam, 90%-ban troll válaszok voltak sajnos.
2018. jan. 8. 13:34
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem tudok tanácsot adni, nem azért írok, hasonló a helyzet nálunk is és ezt most pasiként mondom, bár azért némiképp másabb.

Páromnak nincs kedve, ritkán szokott vagyis amikor van akkor is, úgy érzem csak gyorsan elintéz. Pedig nem kicsi a szerszámom, nem is óriási azért, de kicsinek nem mondható, nem gyortűzelő és áll is.

Szóval a szülés után olyan mintha kitágult volna, nem érzi ha benne vagyok, csak ha nagyon be vagyok durranva, de olyankor is csak a misszionárusban akarja. Kinyalni se hagya magát, ha meg próbálom ráereszteni magam és tempót viszek bele vagy nem is annyira, de csinálom folyamatossan, azt meg csiszolásnak vesszi és ha megunja szájába vesszi az ügyet és le vagyok rendezve.

Pedig ennél az 5-10p -nél többet szeretnék, nem értem miért nem tud ellazulni, de ez a kedvtelenségtől nekem is elmegy a kedvem, ilyenkor van h lankad is persze.

2018. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

24-es válaszoló.

Azért a lankadás egy teljesen más helyzet miatt van. De átérzem a dolgot. Nem próbáltál beszélni vele? Mi az oka ennek? Sajnos nem tudok nőként tanácsot adni, hiszen nem szültem még. Annyit tudok, hogy vannak pózok, ahol a bejáratnál erősebb az inger, próbáljátok úgy.

2018. jan. 9. 01:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!