Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire ritka hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ritka hogy egy nő pénzt kínál a szexért egy férfinak?

Figyelt kérdés

Nem prostikra gondolok.

Hanem csak hétköznapi emberekre.



2018. máj. 28. 12:48
 81/118 anonim ***** válasza:
40 éves férfiként mondom, hogy mindenképpen imponáló lenne egy ilyen ajánlat. Csak akkor nem mennék bele ha valamiért extrém módon taszítana a hölgy. Egyébként nagyon tetszene az is, hogy ilyen fantáziája van. Sértésnek nem venném semmikép sem!
2018. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/118 A kérdező kommentje:

Én is azt gondolom hogy ennek inkább imponálónak kellene lennie minthogy sértőnek.

De azért még mindig nem szántam rá magam,hogy felajánljam ezt a lehetőséget neki..

Egyébként nem vagyok csúnya (szerintem ☺)

nem azért akarok fizetni mert máshogy nem juthatnék szexhez.

Csak izgatna ez a szituáció.

És a rengeteg privát kedvéért..

164cm 51kg szőke barna szemű 27 éves nő vagyok. 😉

2018. máj. 31. 18:49
 83/118 anonim ***** válasza:

#81 voltam: Annyit tennék még hozzá - ha még nem vetted a bátorságot ehhez a rendkívül izgalmas kalandhoz - hogy valóban vannak kockázatok. Mi van, ha a kiszemelt férfi egy barom? Vagy valami alap gondja van a nemi életével, nőkkel, stb. Ez esetben reagálhat rosszul is, pl elmeséli a haveroknak, bolondnak néz. De gondolom te ismered annyira, hogy nem egy ilyen szintű primitív lényről van szó.

Másfelől, az mindenképpen fenn áll, hogy elszáll magától. Belegondolva a szituációba, ha egy olyan lány kérne tőlem ilyet, aki még tetszik is, és túljutnék az első reakción (miszerint ez valami trükk, viccel, nem lehet komoly), könnyen fejembe szállhatna a dicsőség ideig-óráig. Ez nem feltétlen bahj, csak ha az illető eleve önteltségre hajlamos.

Túllépve ezeken a problémákon, ha az illető nem egy begyepesedett, alacsony szintű, túl egyszerű fazon, hanem maradt még benne minimális nyitottság a kalandok felé, ez igen durván izgalmas kaland lenne neki. Engem az is spanolna, hogy a nő fizet, ezért neki kell megfeleljek, az ő kéréseit kell teljesítsem. valaki ettől megijedhet, másvalaki pedig különleges pluszként élheti meg.

Szóval emberfüggő a reakció.

Kiváncsi lennék, mi lesz a vége (persze ha leírod)

2018. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/118 A kérdező kommentje:

Természetesen nem egy primitív embernek szándékozom fizetni azért hogy egyszer kihasználhassam.

Meg azt se gondolom, hogy túl komplikálná ezt és rástresszelne.

Ez egy egyszerű üzleti ajánlat.

Nekem ez izgató lenne, mert kicsit nyeregben érezném magam ettől, az meg hogy ő elszállna ettől vagy sem az már nem érdekel.

Mindenesetre nem hiszem hogy 40ezer olyan rossz óradíj lenne..

2018. jún. 1. 14:06
 85/118 anonim ***** válasza:
100%
40ezer nagyon jó óradíj. Még akkor is megéri ha a pasi nem szereti ha a nő irányít, ill neki kell megfelelni. Akkor ez az ára. Máskülönben egyrész egy fiatal csajt is megkap és még pénzt is kap érte. Hol a gond? Túl szép h igaz legyen? Vannak kockázatok persze. Minden ember más, sokféle dolgot kihozhat egy ilyen, de meg kell tenni! Kockázat nélkül siker sincs. Őrület kaland lenne, ha egy ilyen velem esne meg, nagy eséllyel a legtöbb épeszű érett férfitáram is így élné meg.
2018. jún. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/118 anonim ***** válasza:
De legalább úgy ajánld fel ezt neki, hogy akkor ennyiért legyen már 2-3 órát veled:)
2018. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/118 A kérdező kommentje:

Hát az alap az egy óra.

És majd ahogy sikerül. 😊

Részletezni nem fogom bármi lesz.

De annyit megírok, hogy lett e "üzlet" belőle vagy sem.. 😉

2018. jún. 2. 11:35
 88/118 anonim ***** válasza:

Én már sokszor akartam ilyet csinálni, de még sosem jött össze.

Fizetnék egy pasinak azért, hogy azt tegye, amit kérek tőle.

Nem takarítás meg villanyszerelés téren, hanem szexuális “ügyletekben”.

De szerintem elég ritka.

35n

2018. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/118 A kérdező kommentje:

Tőlem végül nem fogadta el a pénzt..

Végül ingyen kaptam meg.És nem csalódtam benne 😉

Megérte volna azt a pénzt,sőt még a tripláját is.

De nem kellett neki sajnos.

Pedig nekem nagyon tetszett volna.😊

2018. jún. 8. 18:36
 90/118 anonim ***** válasza:
Én senkinek nem fizetnék érte!!!!!!!! nem vagyok azért annyira rossz pasi hogy kelljen.
2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!