Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az mennyire ritka hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire ritka hogy egy nő pénzt kínál a szexért egy férfinak?

Figyelt kérdés

Nem prostikra gondolok.

Hanem csak hétköznapi emberekre.



2018. máj. 28. 12:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/118 anonim ***** válasza:

Én olyan 15 kilót mondanék, de aki a kifejezetten vékony lányokra bukik, aszerint lehet, hogy több.

Önbizalmam tény, hogy nincs, de ennek az az oka, hogy eddig nem sokra mentem azzal, ha magamat adtam.:D Pont úgy friendzone-olni szoktak a srácok, ahogy a lányok szokták azokat a fiúkat, akik idejárnak panaszkodni.:D Szerintem mikor valaki azt mondja, örülne egy szűz lánynak/megtisztelve érezné magát, akkor egy aranyos, törékeny, ártatlan szépséget lát a lelki szemeivel, nem egy olyat, mint én.:D

2018. máj. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/118 anonim ***** válasza:

Nem csak önbizalmad nincs,de lebecsülöd magadat.A vozerőt nem kilóra mérik.

Próbáltál már mosolyogni?

2018. máj. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/118 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem az embereket, és az embereknek egy jó része szeret engem. Viszont azt még nem jelezte felém egy ismerősöm sem, hogy akarna tőlem valamit (illetve egy srác volt, aki egy iszogatós este után megcsókolt, majd másnap közölte, hogy felejtsük el).
2018. máj. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/118 A kérdező kommentje:

Szerintem is az egyetlen probléma az az hogy te nagyon le becsülöd magad.

Nem te vagy az egyetlen telt lány a világon.

És hidd el attól a többségnek lesz barátja, férje, családja épp úgy mint egy vékonyabb nőnek.

Tehát ezt felejtsd már el.

Sok olyan férfi van aki kifejezetten a ducibb lányokat kedveli.

Tehát úgy gondolom hogy ahhoz hogy te párt találj magadnak, a felfogásodon kellene leginkább változtatnod.

2018. máj. 28. 22:13
 45/118 anonim ***** válasza:

Amúgy örülök, hogy ti így látjátok, főleg mert itt, GyK-n nem sűrűn olvasok ilyet, hanem folyamatosan megy az ellenkező nem savazása, meg a duma a "kasztokról" és arról, hogy ki milyen kinézettel kinek fog kelleni, már ha egyáltalán fog.

Kicsit eltereltem a figyelmet az eredeti kérdésről, bocsi.:D

2018. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/118 A kérdező kommentje:

A két leglényegesebb kérdés itt a Gyk -n.

Nem elég nagy a farkam.

És salátapuncim van és ezért nem fog megdugni senki.

Ez a kettő szinte mindennapos. :)

De vissza térve most akkor én megpróbáljam megvenni a pasit magamnak vagy mi legyen? :)

2018. máj. 28. 22:29
 47/118 anonim ***** válasza:
Végül is a szexen lenne a hangsúly, vagy a fizetésen, mert az izgibb? :D
2018. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/118 A kérdező kommentje:

A szex a lényeg.

De én örülnék ha fizethetnék érte.

Aztán lehet kinevetne vagy megsértődne nem tudom.

Pedig engem nagyon izgatna ez.

2018. máj. 28. 22:43
 49/118 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg, hogy lenne egy kedvező ajánlatod, és ha vonakodik vagy nem veszi komolyan (amire azért van esély), közöld, hogy jó az is, ha simán csak megfektet.:D
2018. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/118 anonim ***** válasza:
Kérdező,Te bejössz a pasinak?
2018. máj. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!