Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnál mi a forgatók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnál mi a forgatókönyv?

Figyelt kérdés
Szex és mindenki haza. Vagy közös alvás és reggel
2018. máj. 23. 09:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiben megállapodtok.
2018. máj. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

- Megegyeztek, hogy ez csak szex

- Utána kezdődik az émelyedés. Maradj itt vacsorázni, maradj itt éjszaka stb.

- Nem iszunk meg egy kávét? Menjünk el moziba!

- Az egyik szerelmet vall.

- A másik megijed és elmenekül.

2018. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Rajtatok múlik. Nekem kettő volt eddig és az egyik csak szexről szólt, mert volt férje, a másik viszont egyedülálló volt, vele azért volt együtt alvás is.
2018. máj. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj ezekkel a dolgokkal, hogy az egyik félből előbb vagy utóbb kitör az az énje, hogy többet akar. Én már tapasztaltam többször is és hiába megmondtuk az elején, hogy ezek a szabályok és nem lépjük túl a hölgyek többször túllépték. Mivel egy ilyen kapcsolatban a szex az aminek működnie kell, ezért a nő egy idő után elkezdi azt érezni, hogyha a szex ilyen jó ezzel a férfival, akkor talán több is lehetne és más is ilyen jól működne. Elkezd érzelmeket belerakni a dologba. Jó itt hosszabb szex kapcsolatokról írok, ami nem 1-2 hónapig tart, hanem akár évekig is. Nos én férfiként ezt nem jól éltem meg, mert én eltudom vonatkoztatni a dolgot , hogy nem teszek bele ilyen érzelmeket. Ezért írom, hogy anők tudnak elgyengülni egy idő után és felrobbantani a megállapodást. Ilyenkor lépni kell tovább, ha az ember fia nem akar többet, megbeszélni és befejezni a dolgot, ha netán kölcsönös lesz egy idő után a dolog még frankó párkapcsolat is lehet egy ilyen viszonyból, akik utána akár életük végéig együtt is maradnak :) Ugye a jó kapcsolat egyik alapja a jó szex és ezt ki lehet egy ilyen kapcsolatban tapasztalni rendesen és a hosszútávú szexkapcsolat, mindig ezért is rejt veszélyeket, mert látja a nő, hogy ez működik és többet akar...
2018. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A szex kapcsolatba szerintem ez is az is lehet.Ha nincs idő akkor csak szex és megy mindenki a dolgára.Ha van idő akkor ott alvás is lehet.Nekem volt ilyen, nem lettünk szerelmesek.A másik félnek lett családja,később ő még folytatta volna,de nekem így már nem fért bele.Nekem most más nem is fér bele az életembe.Azért négyes válaszolótól kérdezném:miből tudja a nő ha pasi többet szeretne?Vagy a nő mit ne tegyen,hogy ne tűnjön úgy hogy többet akar?
2018. máj. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs forgatókönyv.

Ahogy megbeszélitek úgy lesz.

De egy szexkapcsolathoz elég erős személyiségek kellenek, különben az egyik fél elkezd többet gondolni, mint a szexkapcsolat....

2018. máj. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Élvezzük a felelősség és kötöttség nélküli szexet, aztán valamelyik beleszeret a másikba, vagy egy harmadik személybe, aztán jön a pokol, és vége les...valaki mindig "sérül". Csak idő kérdése.
2018. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem volt közös program is, együtt alvás hetente egyszer, de volt gyors kufirc is :)
2018. máj. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sima szexkapcsolat az csak szex,még csak beszélgetni se beszélgetsz úgy az illetővel. Amibe már beszélgettek együtt alvás stb az barátság extrákkal (na de ebből egyik fél álltalában nem jön ki jól)
2018. máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!