Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, egyéjszakás kalandnál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egyéjszakás kalandnál/szexkapcsolatnál nem féltek, hogy esetleg a nő potyagyereket akar tőletek?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről?

2017. dec. 13. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

csak fogamzásgátlással megyek bele. Gumi, gyógyszer (lássam), hüvelykúp (előttem feltéve). S így nem :) - s benne vagyok mindenben :)


40/F

2017. dec. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, első :) De azt megkérdezném, hogy a partnered ilyenkor nem szokott akadékoskodni, hogy "jajj már mi ez az aggodalmaskodás, ilyenekkel nem fekszek össze...", vagy ilyesmi? Nem zavarja őt?
2017. dec. 13. 15:00
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésre válaszolva: Nem félek, mert csak értelmes emberrel kezdek bármilyen kapcsolatot.


Továbbá, a kérdés jó és jól mutatja azt, hogy milyen súlyos problémák vannak a törvényekkel. Nem azt mondom, hogy ne szülessen meg a gyerek ha a nő azt akarja, hanem azt mondom, hogy legyen joga az apának nyilatkozatot tenni arról, hogy ő nem szeretne gyereket. Ilyen viszont nincs. Tehát ha a nő kijátssza a gyerektémát, akkor az adott férfinak nincs szabad döntési lehetősége és nem tehet nyilatkozatot arról, hogy ő nem akar a gyerek apja lenni. Szerintem ez sérti a szabad akaratot. Ha a nő akarja a gyereket, akkor tartsa meg. Semmi gond. Viszont a férfinak is legyen joga eldönteni, hogy akar-e apa lenni, akar-e gyerektartási díjat fizetni, vagy sem. Mert most az van, hogy a nő dönti el, hogy a férfi akar-e apa lenni (pénzügyi értelemben, de úgy egyébként is).

2017. dec. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

2 dolog ami miatt nagyon kevés az esély:

1: Egyéjszakásnál nincs védekezés?!?! No Way!!!

2: Ha tőlem akar potyagyereket, akkor azt már régen eltervezte, ismer engem, próbálkozott már és akkor tudom, hogy valami nincs rendben a dologgal.

2017. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Potyagyereket? Egy nonek miert eri meg? Szinglin gyereket nevelni egy olyan ferfitol, akire nem lehet szamitani szerinted olyan leanyalom? Nem hallottam meg ilyen sztorirol, de eleg beteg az a no, aki ezt bevallalja. 24
2017. dec. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egyel több vagy kevesebb nem oszt
2017. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
viccelek csak nőm se volt gondoltam menőnek mutatom magam legalább monitor mögül
2017. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Régen csinálták nők hogy stoppoltak és utána azt mondták attól van a gyerek aki fölvette. Szerencsére azóta van DNS teszt. Ezt se lehet már eljátszani. Egyéjszakásnál a gumi alap már csak a nemiberegségek végett is. Ha szed tablit,ha nem. Úgyhogy ez kizárható maximálisan.
2017. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A nő lehetséges okai erre:

- Nagyon akar gyereket, csak nincs kitől, így akármilyen alkalmi partner megteszi

- Esetleg gyerektartást akar, mert nem akar dolgozni

Módszerek, amikről hallottam:

- Kiszedi a kukából a hasznát gumit és a tartalmát beleönti a hüvelyébe

- Orál után kiköpi, felszívja egy fecskendővel majd felspricceli magának

(mindezt, mikor a pasi épp megmosakszik vagy ilyesmi)

(egyébként ezek megtörtént esetek)

2017. dec. 13. 17:16
 10/14 Ramone ***** válasza:
46%

Hát az a nő aki tőlem akar gyereket az magára vessen utána mert maga kereste a bajt :D

Nem nem félek ilyentől mert értelmes szexuálisan felvilágosult embernek tartom magam így meg tudom előzni az ilyen aberrált nők kozeledèsèt és az esetleges ilyen terveiket... De lekopogom eddig nem volt erre kísérlet sem.

Amúgy meg a gyerektartásról annyit hogy simán ki lehet játszani hogy az ember vagy ne fizessen vagy csak minimális jelképes összeget... (Millió példa van rá) tehát ezért egy nőnek se éri meg hogy nyakán marad egy pulya és kap érte havi tíz rongyot a pasitól

Havi 10 rongy meg senkit nem vág földhöz ennél nagyobb összeget is el lehet inni egy hétvége alatt

2017. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!