Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Többet akar szexkapcsolatnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet akar szexkapcsolatnál?

Figyelt kérdés
Van egy jo fiu baratom akivel ossze szoktunk jarkalni neha-neha, viszont mostanaban elkezdett kerdezoskodni ilyen parkapcsolati dolgokrol meg mondja, hogy tok aranyos baratno lennek stb meg kerdeztem tole, hogy miert pont velem akar lefekudni mikozben ott van csomo sokkal tapasztaltabb lany es erre annyit valaszolt, hogy "lehet hogy tapasztaltabbak de egyiknek sincs ilyen jo szemelyisege mint neked"...egyre tobbszor megfordul a fejemben, hogy tobbet akar mint szex, szerintetek? 19/L

2017. jún. 11. 22:08
 1/6 anonim válasza:
100%
Ha ilyeneket mond biztos lehetsz benne hogy többet akar. 20/F
2017. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha többet akarna már rég komoly kapcsolatban lennétek,erről ennyit..!!
2017. jún. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy többet akar a vak is látja, nem tudom az ilyn kérdés miért jó....
2017. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy többet akar,írj neki vagy személyesen mondd el neki hogy benne vagy a komolyban is.
2017. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert mint írtam, jó barátok vagyunk egyébként is, nem lehet, hogy csak barátilag kérdezhette?
2017. jún. 12. 10:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem,100% hogy többet akar.
2017. jún. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!