Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagy az egyetlen aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagy az egyetlen aki a teltebb lányokat szereti?

Figyelt kérdés
Mivel egy ismerősömnek se igazán jönnek be.

2018. máj. 19. 06:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is szeretem ha a lányon van egy kis pocak illetve ha vastagok a combjai,nagy segge van de tulajdonképpen mivel én inkább folyton párkapcsolatot keresek,illetve egy normális nőt egyáltalán nem ez az elsődleges szempont szóval nem tudna érdekelni ha a prioritástól eltér a nő alakja teljesen a lényeg hogy belsőleg passzoljunk. :)
2018. máj. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, te vagy az egyetlen mind a 7 milliárd ember között. Ez a különleges képességed, kiválasztott vagy.
2018. máj. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
igen
2018. máj. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Nekem nem jönnek be,nem nőiesek.Vékony comb kis popsi a menő.
2018. máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És mit foglalkozol az ismerősökkel?

Nekik akarsz nőt, vagy magadnak?

2018. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem, szokott lenni kb 5-ből vagy 10-ből vagy 20-ból 1 aki ilyen még mint te. Semmi baj, csak aztán ne kezdd el mondani hogy igazából ti vagytok többségben, meg ilyenek
2018. máj. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM!


Nem te vagy az egyetlen, aki a teltebbet szereti!


Igazából az egy dolog, hogy az ismerőseid talán cikinek tartanák bevallani, de titokban tuti fantáziáltak már az átlagostól eltérő alkatú lányokról is....


Amúgy személy szerint sok nőt ismerek, akik igencsak teltek és mégis boldog házasságban élnek a nem csúnya párjukkal, meg csinos, vékony lányokat, akikre már rég ráunt a palijuk.


Én úgy vettem észre, hogy a teltebb nők sokkal hálásabbak és odaadóbb szeretők, szóval elég hü.ye az, aki egyből elutasítja őket, mert nem tudja, hogy mit veszít! :)

2018. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

7


Én is dugtam már kövér nőket akikhez nem vonzódtam, de nem vagyok rá büszke, nem volt jobb akkor és csak akartam a farkam köré egy puncit.

2018. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapveten a nőies lányok, nők tetszenek. De van egy határ ami már sok nekem! f.
2018. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én páromat meg mindenki azért szólja meg,mert a barátnője 170 cm és 45 kg. Ki érti ezt.

Kinek mi jön be,az én ismerettségi körömben kb fele-fele arányban oszlik meg az,hogy a vékony vagy a telt lányokat kedveli inkább valaki.

Sőt,ez is változhat. Egy férfi barátom többször mondta,hogy már én is túl magas lennék az ő ízléséhez. Azóta beleszeretett egy 181 centis nőbe.

2018. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!