Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiatal...

Én vagyok az egyetlen fiatal fiú, aki már rájött, hogy nem szabad szép lányokat hajkurászni, mert náluk csak a menő hiperhelyes fiúk rúghatnak labdába?

Figyelt kérdés
Haveromék meg midnig nyaggatnának, hogy próbálkozzak szép, vonzó csajoknál is, de én nem akarok, mert folyton csak a rosszat kaptam vagy láttam a szép lányoknál, már meg is utáltam őket, nekem egy vékony, de nem túl szép lány kéne, csak hát ilyet sem könnyű találni manapság.
2013. júl. 29. 16:34
1 2
 1/18 anonim válasza:
ezzel nem vagy egyedül
2013. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ennyi, kérem kapcsolják ki.
2013. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Te egy gyökér vagy, engem nem küldenek el sosem, pedig nem vagyok egy hipercsávó szerintem. Csak az lehet a gond, hogy túl nyomi vagy, bocsi, ezek a tények...
2013. júl. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 satellite20 válasza:
Én is ezen gondolkzotam a minap.. mostantól nekemis csak az átlagosabb lányok jöhetnek szóba,hátha valamelyik azért szeret meg aki vagyok és őszinte lesz velem,eddig akárhány nagyonszép barátnőm volt mindegyikbe csalódtam,mostantól a természetes szépség a nyerő.sok sikert neked,pacsi!:)
2013. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez szerintem hülyeség.

Nem nézek ki valami jól..de volt már olyan barátnőm..aki..azért 10-es skálán 10-es volt:D

Ne add fel:) próbáld valahogy elérni, hogy megimserjék a külsőd../nála ez szokott működni/

2013. júl. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 ASOT ***** válasza:
0%

ÉS mondá a cica! Nyaff! nyaff nyaff!

ÉS mondá az Úr: ne fárassz gyermekem....

és mondá én nyaff nyaff

2013. júl. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
lehet kéne szabni korhatárt erre az oldalra...
2013. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Az a baj,hogy pár rossz tapasztalat alapján minden fiú/férfi ezt mondja. Ezért nincs a barátnőmnek pasija,pedig szegény már 20 éves (és még nem volt neki), bomba nő és a kutyát se érdekli,mert folyton csak általánosítanak
2013. júl. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ez így van. Egy lány se fog olyan fiúval összeállni, aki nála rosszabbul áll külsőleg. Sőt, inkább minimum egy kategóriával maguk felett keresnek párt.

#8 A barátnődnek azért nincs pasija, mert ő is csak a 10/10-es hímeket veszi észre, azok meg találnak jobbat. Biztosan tetszik sok srácnak, de azokat észre se veszi.

2013. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
És csoda h nem kezdek csak nálam legalább 10 évvel idősebbekkel?! 21/L
2013. júl. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!