Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én vagyok az egyetlen fiatal...

Én vagyok az egyetlen fiatal fiú, aki már rájött, hogy nem szabad szép lányokat hajkurászni, mert náluk csak a menő hiperhelyes fiúk rúghatnak labdába?

Figyelt kérdés
Haveromék meg midnig nyaggatnának, hogy próbálkozzak szép, vonzó csajoknál is, de én nem akarok, mert folyton csak a rosszat kaptam vagy láttam a szép lányoknál, már meg is utáltam őket, nekem egy vékony, de nem túl szép lány kéne, csak hát ilyet sem könnyű találni manapság.
2013. júl. 29. 16:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9#-nál a pont!
2013. júl. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

én úgy vagyok vele hogy 6-7es lánnyal akarok összejönni, az már elég szép, az ennél szebbtől nem áll jobban a dákó, szal felesleges jobbra pazarolnom az időmet :D

f19

2013. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Köszi srácok, hogy meghagyjátok nekünk a szép lányokat. :D
2013. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha te jóképű vagy, nincs más választásunk.
2013. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Én is egy nagyon szép természetes lány vagyok,nincs barátom és nem is nagyon volt,nem azért mert nem vesznek észre,sőt flörtölnek! Engem próbált felszedni csúnya, átlagos és hiperhelyes pasi is,de nem mindegy mennyit "küzd".Egy szép lány nem fogja olyan könnyen adni magát,persze az más ha olyanok akik csak a helyes,pénzes pasikra vadásznak olyanra nem kell hajtani!


Csak ezzel olyan lányokat is általánosítottok akiknek

inkább fontosabb hogy egy srác legyen ápolt,optimista,és legyen önbizalma akár csúnya ,átlagos vagy helyes mint például engem!

2013. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13: Nincs miért köszönetet mondanod, akiknél nincs esélyünk azok mindig is meg voltak hagyva nektek.

(Kicsit hülyén hangzik a mondat, de gondolom érthető.)

2013. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
#15 Válogatós vagy, ennyi az egész. Ha egy (külsőre) tökéletes álompasi próbálkozna nálad, nem kéne küzdenie egy percig sem. Ha nem tetszik eléggé, akkor pedig arra fogod, h nem küzdött eleget, még ha évekig teper is a balek.
2013. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok túl jó kinézetű fiú. Mégis elég jó csajokkal hoz össze a sors. Magabiztos legyél, ez olyan, mint amikor érzi rajtad egy állat, hogy félsz tőle.

Az ember is ösztönösen érzi, a vonzalom ösztönös, nem választás kérdése.

2013. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!